Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Linklere tıklamadan içini görün "BROWSTER |||1.6|||"

Ghost

New member
Local time
00:01
iinternet exp. ve firefox gibi Tarayıcılar için inanılmaz artı bir özellik sağlayan süper eklentinin son sürümünü sizlere sunuyorum. umarım memnun kalırsınız.

- ee anlat bakalım nedir bu browster?

browster web tarayıcınızla birlikte çalışan ufacık bir eklentidir. bu eklenti sayesinde açtığımız sayfadaki herhangi bir linki bize sayfayı açmadan gösterir.

örneğin forumu ele alalım. forumda program bölümünde bir başlığa bakmak istediniz, siz başlığın linkinin üzerine mausu getiriyorsunuz o bize sayfanın içini ayna gibi gösteriyor. sadece forum da değil üstelik. aklınıza gelebilecek her türlü link için geçerli bu. hatta google vs ile arama yaparken bile.

-e peki bunun bize ne yararı olacak?

bi düşünsenize bu ufak şey sayesinde ne kadar zamandan tasarruf edeceksiniz.
şimdi kesin yavaştır bu iki saatte göstermez sayfayı diyenler olabilir. ama yanılıyorlar. gerçekten çok hızlı.

boyutu: 1.31 MB
sürümü: --1.6--

gereklilikler:
internet exp. 6 ve yukarısı, veya firefox 1.5

Emege saygı bı tesekur yeter....

[;

Not: Alıntıdır..

SaTBiL™

Administrator
Local time
00:01
Web sitesi