Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kuyt'un aklı Vaslui'de!

kaptan-8

Co Admin
Local time
17:55
230720120923592768540_2.jpg
Fenerbahçe'nin Liverpool'dan 1 milyon euro bonservis karşılığı transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, biraz zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Fizik gücü, maçlardaki istikrarı ve İngiltere kariyeri şimdiden rakiplerini kıskandırmış durumda. Sarı-Lacivertliler’in Avusturya kampında Kuyt iki farklı yüzünü gösterdi. Antrenmanlarda istekli, istikrarlı, hırslı, takım oyununa güç katan bir duruş gösterdi. Orhan-Gökhan ikilisinden hangisi ile aynı çizgiyi paylaşsa, uyum sorunu yaşamadı. 2. forvet gibi içeriye girmesi, çizgi ataklarında isabetli ortalar kesmesiyle, teknik direktör Aykut Kocaman’ın yüzünü kara çıkartmadı. Biraz zamana ihtiyacı olduğu gözüken tecrübeli futbolcu, MTK Budapeşte ve Newcastle United maçlarında beklenmedik yoğunlukta pas hataları yaptı. Sağ kanat çıkışlarını isabetli ortalarla sonlandıramadı.

Kocaman çok yönlü kullanacak

Ancak Kocaman’ın, kesinlikle aceleci olmadığı Kuyt’ı birkaç kez forvet hattında denemesi, deneyimli çalıştırıcının oyuncusunu çok yönlü olarak kullanacağının göstergesi... Biraz zamana ihtiyacı olduğunu kendisini de itiraf eden yıldız futbolcu, gelecek adına umutlu olduğunu söyledi. Kuyt, “İlk iki hazırlık maçında da forma giydim ve takıma yavaş yavaş ısınıyorum. Arkadaşlarımı tanıyorum. Hepimizin zamana ihtiyacı var. En kısa sürede bu uyum sürecini aşıp eski formuma kavuşacağım. Takımda çok yetenekli oyuncular var. Özellikle kaptan Alex’in bize büyük katkısı var. Şimdiden Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Şükrü Saracoğlu’nda oynanacak Vaslui maçında taraftarların karşısına çıkmayı dört gözle bekliyorum” diye konuştu.

Mutlu yıllar...

Dirk Kuyt 32. yaşgününü dün Fenerbahçe’nin kamp yaptığı otelde arkadaşları ve teknik kadro ile birlikte kutladı. Kuyt için hazırlanan pastadaki mumları üfleyen Hollandalı yıldız, bu jestten dolayı çok mutlu oldu. Bu arada Fenerbahçeli taraftarlar da, Hollandalı futbolcuya Sarı-Lacivert pasta getirip, yeni yaşını kutladılar.

Kaynak: Fanatik

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8