Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Küpe erkek adamı bozar mı?

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi

Küpe Erkek adamı bozar mı?

• Valla ben kullanmıyorum ama bozmaz..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fikrim yok..

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
F

fiesta73

Guest
Küpe erkek adamı bozar mı? Acaba bu konudaki düşüncelerinizi belirterek lütfen oylamaya katılın.
***************​

1.Valla ben kullanmıyorum ve kullananlara karşıyım..
2.Ben kullanmıyorum ama kullananlara da karşı değilim.
3.Küpe erkek adamı bozar kardeşim..
4.Ben küpe takıyorum erkek adamı da bozmaz.
5.Fikrim yok...

uzm@n

New member
Local time
09:19
bence bozar usta

webwelet

Guest
Local time
07:19
valla hocam küpe beni bozar ama isteyen takar herkez özgür değilmi :D :D

seyfi

Administrator
Local time
bence küpe kadınlara daha çok yakışıyor

ŞAHİN

New member
Local time
küpe takmam abi metroseksuellere ve artık gerisini siz düşünün onar takar .........

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
Bİr İnsana Ne YakiŞirsa Onu Takar Zİhnİyet Önemlİ Bozar Veya Bozmaz Ben Takmiyorum Ama DÜŞÜnmedİm Degİl Esnaf Oldugum İÇİn İŞİm Geregİ Takmam Olmaz Özel GÜnlerde Takilabİlİr YakiŞiyorsa Ama DiŞarkakİ Kİmse Benİ İlgİlendİrmİyor Kİm Ne DÜŞÜnÜrse DÜŞÜnsÜn :):):) BEN BENİM BENDEN BAŞKASI YALAN :p

ŞAHİN

New member
Local time
evet racona ters düşer bencede x metrox imzan güzelmiş :D

seyfi

Administrator
Local time
bence bozar abi

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
Bence adamına göre değişir.:puah: :puah: Küpenin bozmadıkları da var hani. onlarıda görmezden gelemeyiz.
Açıkçası tarkan'a yakışmış ama Yavuz Bingöl'e yakışmamış, bak onun imajını zedelemiş mesela. Cem Yılmaz'a da yakışmış meşhur klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yede yakışmış ve artı bozmamışda. İkiside sapına kadar delikanlı adamlar ama küpe takıyorlar ve yakışıyorda.:ah:

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Bence adamına göre değişir.:puah: :puah: Küpenin bozmadıkları da var hani. onlarıda görmezden gelemeyiz.
Açıkçası tarkan'a yakışmış ama Yavuz Bingöl'e yakışmamış, bak onun imajını zedelemiş mesela. Cem Yılmaz'a da yakışmış meşhur klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yede yakışmış ve artı bozmamışda. İkiside sapına kadar delikanlı adamlar ama küpe takıyorlar ve yakışıyorda.:ah:

ne malum sapına kadar delikanlı oldukları delikanlı adam kadınlara özenmez :015: :confused: :015:

cabbari

New member
Local time
küpe erkek adamı bozmaz..
bozarsa biz nasıl para kazanacagız en çok satılan man küpelri yani erkek küpeleri:)

ayhan25

New member
Local time
Canım abim yavuz takmış ama bence bu zamanda bozar küpe kadın işi gibi geliyor bana sonra hiçte yakıştıramıyorum bazı gençlere.Saygılar.

F

fiesta73

Guest
ayhan25' Alıntı:
Canım abim yavuz takmış ama bence bu zamanda bozar küpe kadın işi gibi geliyor bana sonra hiçte yakıştıramıyorum bazı gençlere.Saygılar.
Yaa Ayhancım kendim için bir şey istiyorsam namerdim. ne istiyorsam hep cabbari için adam yeni evlenecek erkek bayan ayırdetmeden küpe satacak ki para kazansında evlenebilsin. :puah: :puah: :puah:

ayhan25

New member
Local time
fiesta73' Alıntı:
Yaa Ayhancım kendim için bir şey istiyorsam namerdim. ne istiyorsam hep cabbari için adam yeni evlenecek erkek bayan ayırdetmeden küpe satacak ki para kazansında evlenebilsin. :puah: :puah: :puah:

:puah: :puah: :puah: yav abi sırf cabbari iş yapsın diye bu kadar genci gözden çıkarmaya değermi yav.

cabbari

New member
Local time
fiesta73' Alıntı:
abi ne diyorsun yaaa tabiki para lazım zor bu işler bakıyorum şimdiki gençlere taşlı bayan küpesi diye erkeklere pazarlıyorum zor oluyor bu işler:):)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8