Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Koşarken nabzınızı ölçün

lececafe

Co Admin
Local time
16:18
Nike ile Polar işbirliğinden güzel bir yenilik.

Nike ile Polar arasındaki işbirliği sonucu üretilen Polar WearLink®+ transmitter Nike+, Nike+ sistemine nabız ölçümü ekleyerek kullanıcılarının antrenman deneyimlerini geliştiriyor. Geleneksel Polar 5 kHz ve Nike+ uyumlu iletim teknolojisini kullanan Transmitter, Nike+ sistemiyle ve uyumlu Polar antrenman bilgisayarıyla kullanılabiliyor.

polar_haberici.jpg
Nike+ ile işlev gösteren Polar WearLink®+ verici, kullanıcının kalbinden gelen sinyalleri topluyor ve bu verileri Nike+ sistemine aktarıyor. Sporseverler sadece Nike+ ile koşma avantajına sahipken, artık WearLink verici ile kalp atım hızını Nano veya Nike + kol bandına kaydetme şansına da sahip. Kullanıcı, bu bilgiyi Nike + web sitesine aktararak daha önce kullanılmış olan teknolojileri görebildiği gibi artık kalp atım hızını da görebiliyor.

polar_haberici2.jpg

Polar WearLink®+ transmitter Nike+, uyumlu Nike+ cihazlarıyla ’a nabız verileri sağlıyor. Transmitter, 5 kHz iletim teknolojisini kullanan Polar ürünleriyle de uyumlu çalışıyor ve Polar uyumlu fitness aletleriyle, yani belli başlı tüm fitness aletleri üreticilerinin modelleriyle birlikte kullanılabiliyor. Bu özellik, Nike+ kullanıcılarının sağlık ve fitness kulüplerinin aletlerinde de nabızlarını izleyebilmelerini sağlıyor.

Polar WearLink®+ transmitter Nike+, Ağustos ayı itibariyle Polar mağazalarında 69,95 dolar fiyat ile bir Polar aksesuar seti şeklinde satışa sunulacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8