Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kopyacı İmam

BaHaR

New member
Local time
07:25
kopyacihoca.jpg

Ben sadece öğrencilerin kopya çektiğini sanıyodum :puah:​

F

fiesta73

Guest
şahsen imam böyle ise cemaat nasıldır bilmem artık :D
Ben artık İmamlar hakkında yorum yapmıyorum. Bir kez bir imamın satekarlığını vereyim dedim benim irademin dışında gelişen be benimde görmediğim ve bilmediğim bir çirkin yazı nedeniyle fa77 ve bahardan hayli fırça yemiştim.:galletos: Onun için imamlara takılmıyorum artık. Yorum yok...:005: :D: :005: :D:

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
05:25
Ben artık İmamlar hakkında yorum yapmıyorum. Bir kez bir imamın satekarlığını vereyim dedim benim irademin dışında gelişen be benimde görmediğim ve bilmediğim bir çirkin yazı nedeniyle fa77 ve bahardan hayli fırça yemiştim.:galletos: Onun için imamlara takılmıyorum artık. Yorum yok...:005: :D: :005: :D:

Amman fiesta haklisin hocalara laf söylemeyelim carpiliriz :puah:
Bendende yorum yok.:)

BaHaR

New member
Local time
07:25
Bende yapacak yorum bulamıyorum aslında büyük bir yanlış anlaşılmaydı ama artık gülüp geçtiğimiz bir anı ayrıca bu aralar bazı imamlar olayı azıttı..Tvde izlemişsinizdir :puah: :007:

M

MEHMET_35

Guest
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8