Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kolot: Demirören özür dilemeli

kaptan-8

Co Admin
Local time
11:33
270120121525373096120_2.jpg
Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot, TFF Genel Kurulu'ndaki açıklamaları sebebiyle Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in özür dilemesi gerektiğini söyledi.

Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot Yıldırım Demirören'in "Fenerbahçe'miz" sözüyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Siyah Beyazlı taraftarların internet ortamındaki buluşma adresi Karakartal.com'a konuşan Kolot şunları söyledi:

GALATASARAY SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL

İlk olarak başkanın sinirlenerek ve hissettiği gibi önceden hazırlanmamış bir şekilde kürsüye gelmesini ben beğendim. Sonuçta hissettiği şekilde konuştu ancak son sözleri bütün konuşmasını bozan bir yola soktu.

Konuşmasına Süleyman Seba'nın şerefli ikinciliklerle ilgili söyledikleriyle başlayan Demirören bir anlamda Galatasaray'a bir Beşiktaşlı gibi geçmişini hatırlatmak istedi. Türkiye'de şike işlerinde Galatasaray'ın yaptıkları ortadadır. Malatya'ya giden arabalar, Trabzon'a giden bazı ilaçlar ve çanta ile aktarılan paralarla beraber Zalad'ın yaptıklarını Beşiktaşlılar unutmadı. Başkan ilk olarak Galatasaray'a mesaj verdi.

DEMİRÖREN BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞEY Mİ BİLİYOR?

Yıldırım Demirören'in yaptığı konuşmada gözlerden kaçan bir ayrıntı var. Israrla 8 takımın altını çiziyor. Beşiktaş'ın durumu ile ilgili biz Beşiktaşlıların bilmediği bir şeyi mi biliyor başkan? Şike Soruşturması ile ilgili başkan ne biliyorsa camiaya açıklamalı.

YILDIRIM DEMİRÖREN ÖZÜR DİLEMELİ

"Fenerbahçe'miz" sözünü talihsiz bir açıklama olarak görüyorum ancak dil sürçmesi olduğunu düşünmüyorum. Başkanın neden böyle bir kelime kullandığını da tam olarak bilemiyorum. Yalnız bunun Beşiktaş camiasını incittiği muhakkak. Yıldırım Demirören neden böyle bir kelime kullandığına açıklık getirmeli ve tüm camiadan özür dilemeli.

Rotahaber

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8