Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kartal iki kupayı da istiyor

nihat44

New member
Local time
18:47
10021.jpg

Beşiktaş'ta kazanılan Çaykur Rizespor maçı sonrası sezonu çifte kupa ile kapatmanın hesapları yapılmaya başlandı.

Teknik direktör Jean Tigana Çaykur Rize maçı sonrası, "Ligde her hafta aradaki puan farkını kapatıyoruz. Rakibimize bir adım daha yaklaştık. Şimdi hafta içi kupa maçında rakibimizle oynayacağız. Farklı bir taktik anlayışı ile mücadele edip kazanmak istiyoruz. Bu maçı düşünmeye başladık. İki kupayı da kazanmak için çaba gösteriyoruz." diyerek hedeflerinin hem şampiyonluk hem de Türkiye Kupası olduğunun altını çizdi.

Futbolcular da artık şampiyonluk potasına girdiklerini belirterek, "Ç. Rize gibi düşmeme mücadelesi veren iyi bir takımı mağlup ettik. Hafta içi rakibimiz F.Bahçe ile oynayacağız. Psikolojik bir savaş içindeyiz. İki kupayı da kazanma şansımız var. Bunu iyi değerlendirmek istiyoruz." ifadesini kullandılar. Bobo, evinde kendini tedavi etmiş

Beşiktaş'ın gol yollarındaki en etkili ismi olan ve aynı zamanda yaptığı asistlerle dikkat çeken Bobo, Çaykur Rize karşısında sürpriz bir şekilde sonradan oyuna girince herkesi şaşırttı. Brezilyalı oyuncu, bu kadar kısa sürede geri dönüşünü sağlık ekibi ve fizyoterapistlere bağlarken, diğer bir sırrını ise şöyle açıkladı: "Kulüp doktorları tedavi için gerekli yardımları bana sundular. Bunun dışında ben de tedavimi özel olarak kendi yöntemlerimle evde de sürdürdüm. Bu sayede beklenenden daha kısa bir sürede sahalara döndüm. Fenerbahçe karşısında da oynayacağım; fakat hâlâ fizik ve kondisyon olarak eksiğim var." dedi. Tek forvet oynamanın zor olduğuna değinen Brezilyalı yıldız, "Nobre ile birlikte oynarsak daha verimli oluruz. Rize karşısında bir ara, pozisyon bulmakta zorlandık. Şayet iki forvet oynarsak daha fazla pozisyona gireriz. F.Bahçe karşısında belki iki forvet oynayabiliriz."

Bu arada Beşiktaş, geçen sezon rekor puan kaybıyla zirveden uzaklaştığı İnönü Stadı'nda bu sezon ise rakiplerine kolay kolay geçit vermiyor. 13. haftadaki Sivasspor yenilgisinin ardından kendi evinde yaptığı 7 maçı da kazanan Siyah-Beyazlılar, bu sezon İnönü Stadı'nda çıktığı toplam 14 lig maçında ise 11 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi alırken, 24 gol attı, 11 gol yedi.

BEŞİKTAŞ GÜNLÜĞÜ

Burak, tepkilere üzüldü: Ç.Rize karşısında zaman zaman kötü bir performans gösteren ve seyirci tarafından protesto edilen Burak Yılmaz, eleştirilere üzüldüğünü söyledi. Takımı için elinden geleni yapmaya çalıştığını kaydeden Burak, "Eğer kötü bir performans gösterdiysem taraftarımızdan özür diliyorum. Kötü oynadığımda ben de üzülüyorum. Umarım bir daha böyle kötü oynamam." dedi.

Runje, kalesini gole kapadı: Beşiktaş'ın Hırvat kalecisi Vedran Runje, son 4 haftada kalesini gole kapadı. Tecrübeli kaleci, takımının ligde yaptığı 4 maçta gol yemeyerek ekibinin son haftalarda topladığı puanlarda büyük katkı yaptı. Ligde en son 23. haftada Beşiktaş'ın G.Saray'ı 2-1 yendiği maçta 63. dakikada Emre Aşık'tan gol yiyen Runje, bu karşılaşmadan sonra kalesini gole kapattı.

Tigana, doktorlara minnettar: Beşiktaş'ta sağlık ekibinin başarısı konuşuluyor. Sezon başından itibaren her hafta birkaç oyuncunun sakat olması doktorların işini zorlaştırırken, Bobo'nun sakatlık sonrası 20 günde sahalara geri dönmesi Tigana'yı da sevindirdi. Fransız hoca, "Ben dünyada böyle bir sağlık ekibi çok az gördüm. Yaptıkları çalışmadan dolayı onları tebrik ediyorum." dedi.
(Zaman)

:36_3_16: :36_3_16: :36_3_16: :36_3_16: :36_3_16: :36_3_16: :36_3_16:

tays76

New member
Local time
16:47
Beşiktaşımızın her sene olduğu gibi bu senede hedefi kupalar. ve bu sene biraz daha yakınız..:)

BEŞİKTAŞIIIMMMMMM OLLLLEEEEEYYYYYYYY

murat

New member
Local time
Beşiktaşımızın her sene olduğu gibi bu senede hedefi kupalar. ve bu sene biraz daha yakınız..:)

BEŞİKTAŞIIIMMMMMM OLLLLEEEEEYYYYYYYY

hedef kupa da ulaşmak zor be arifciğim
ama üzülme bir gün mutlaka alırsınız kupayı

kartal3x

New member
Local time
bence de ikisini de alacak

shape1
shape2
shape3
shape4