Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İtiraf mı, korku mu, uyarı mı!..

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
Aşağıdaki yazıyı bir yerde gördüm çok hoşuma gitti, sizlerle paylaşmak istedim. Bu yazı adeta PKK. lıların bir itirafı olarak gördüm.

PKK’lıların saklandığı mağarada yazan yazı:

1-Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilin ki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın.
2-Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

3-Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.

R

ra82

Guest
ne oldugunu bende anlayamadım ama anladıgım tek şey türk askerini ne kadar iyi tanıdıkları ve askerimizden ne kadar korktukları. bencede korkmaya devam etmeliler türkün türkten başka dostu yoktur onların onlar nasılki bizden üredilerse biz köklerini kurutacagız . ne kadar onlara başkaları çanak tutsada...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8