Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İstifadan sonra ilk kez konuştu

kaptan-8

Co Admin
Local time
02:32
050120122047342743202_2.jpg
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un istifa eden teknik direktörü Bahri Kaya'dan çarpıcı açıklamalar...

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un istifa eden teknik direktörü Bahri Kaya, ''Herkesin yorumuna saygı duyuyorum ama Bahri Kaya da futbol camiasının içindeki 40 yıllık serüveninde böyle çok ucuz değerlendirmelere yer verecek şekilde hareket etmez'' dedi.

Kaya, kulüp sosyal tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Vali Dursun Ali Şahin'in dün kendisine yönelik yaptığı değerlendirmelerini gördüğünü ve bu açıklamalar karşısında şoka uğradığını belirtti.

Bir ilin Valisinin, bu yöndeki düşünceleri karşısında göreve devam etmesinin mümkün olmadığını ifade eden Kaya, ''Açıklamalar karşısında hayrete düştüm. Çünkü sayın Valimiz maçta yoktu. Maçta olmadığından da eminim. Birileri kendisine rapor vermiş fakat o raporu farklı şekilde yorumlamış. Herkesin yorumuna saygı duyuyorum ama Bahri Kaya da futbol camiasının içindeki 40 yıllık serüveninde böyle çok ucuz değerlendirmelere yer verecek şekilde hareket etmez'' diye konuştu.

Kaya, Giresunspor'da görev aldığı süre içinde takımın başında yaklaşık 50 resmi maça çıktığını, Vali Şahin'in açıklamalarından duyduğu rahatsızlıktan dolayı görevine son vermelerini beklemeden, yönetim kuruluyla yaptığı görüşmenin ardından görevinden ayrıldığını vurgulayarak, şöyle konuştu:

''Beni seven herkesten özür diliyorum. Çok üzgünüm ama nasıl 17 ay dik durup onurlu, gururlu ve mukavemetli davrandıysam sayın Valimizin son değerlendirmesinden sonrada bu tepkiyi göstermek en büyük hakkım diye düşünüyorum. Giresunspor'da çalıştığım süre içinde bana yardım eden yönetici, futbolcu, taraftar olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Taraftarımızı asla unutmayacağım. Bundan sonra yapılabilecek tek şey var o da Giresunspor'un bu ligde kalabilmesi için birlikteliğin sürdürülmesidir. Önümüzdeki üç aylık süreçte Giresunspoor'a başarılar diliyorum.''

AA

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8