Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

içeri bi qirin Lütfen

imajmacker

New member
Local time
22:14
bende bi tane xp sp3 perfect sp3 cdsi var ve cd 700 mb ama cdnin içindeki dosyaların boyutu 2gbta yakın ve ben bunu başka cdye yazıcam yazamıyorum ve içindede şöyle bir not yazmışlar

NOT: Bu kadar şey 1 CD'ye nasıl sığdı derseniz ISO sıkıştırması ile. 6 tane XP var farklı olsa da kaynak dosyalarının çoğu aynıdır. Aynı dosyalar olduğu için çok fazla özel ISO sıkıştırması yapılabilmiştir. CD'deki tüm dosyaları seçip boyutuna bakarsanız 2,3 gb olarak görürsünüz. Fake dosya falan değildir, ISO Sıkıştırmasının bir özelliğidir bu.(birbirinin aynısı olan dosyaların tek dosya gibi görülüp bağlanması gibi..)
Tabii XP'ler de gereksiz olabilecek birçok bileşen silinerek ufaltılmıştır.(Yardım ve destek-dil destekleri-msn exp-elle kurulum....)
Lite ve hafif sürümlerdir hepsi.

ben bunu nasıL yapıcam yardımcı olun lütfenn!!!

mehmet_ozturk

New member
Local time
DVD-Cd ye yazacaksın iso yu nero destekliyor.. Normal cd 700 Mb olmaz DVD-Cd 4.5 gibi kapasite de oluyorlar ha unutmadan 8.7 Gb dvd-cd ler de var onlardan birini kullan ve normal bir şekilde cd yi nero ya göster o yazar ( Nero express - kalıp dosya aç - veri yi yaz ) bu kadar... Hayırlı olsun

imajmacker

New member
Local time
boşver zaten ben yaptım windows xp ultimate 2009 pLus Sp3 öbür yapıcağımda perfectt cevap gelene kadar zaten bitirdim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8