Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hiphop life tam çözüm

sicey

New member
Local time
14:09
Evde Telefona Çalcak ona tıkla . daha sonra dolaptan ( altta ) anahtarı al yukarda anahtara tıkla ve kapıya doğru

yürü. askerin oraya dığru ve adama bak abicim bu beyonce mi de gir içeri . metrodaki adama ben zaten bomba uzmanıyım de.

ve bombay : pembe , büyük olan , büyük olanın yanındaki ve en sondaki yap.daha sora metroya tıkla

sonra adam senden borç isticek sen sırasıyla

:

şey abi bende borcu vericektim.
abi para işi zor
hayır abi vericemde veremiorum
abi benim param var içeri giremiorum
işten beni kovdular giriş ücreti 50 ytl
şey abi bana 50 ytl versen sana sora 100 ytl getirirm
bu sefer gerçek abi valla vercem
bana güven vericem abi

sonra bardaki görevliye para tıklayarak içeri gir

bardaki adama sahneye çık ve işini geri al sıralama şöle :

4 , 5 , 2 , 6 , 1 ve 3

sonra kefekefi yakalıolar ve konusmalardan sora su çiçeği ile konusma şöle olucak

4 , 5 , 2 , 6 , 3 ve 1

sonra onun arkasından gidin oyuna basla yap ve bowling işi senin becerine kalmış bişi sora yine konusmada :

2 , 6 , 5 , 3 , 1 ve 2 sora sole git ve ordan lunaparktan oyunu oyna oda senin becerin. sora bara gir.

adamın anahrtarları sapda masanın orda oralara tıkla bulursun konusmalarda sıralama :

2 , 1 , 3 , 4 , 5
hindistan cevizini düşürmekte senin becerin
sonra internet cafedeki konusmada :

7 , 3 , 2 , 4 , 5 , 1

ilerle ve kabul et sora bilgisayardan oyunu seç. oda senin becerin daha sora parayı al ve çık

sora taksiye doğru yürü sola git sora hızlı su çiçeğine doğru koş ikinizde vurulcaksınız

taş atmada senin becerin ve sora oyun bitiyor...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8