Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Gerçektende çok güzelmiş burası!..

OkTaY

New member
Local time
18:39
Geldim bile..Hepinize saygılar..Bahar çok sevmiş forumu bencede güzel bir ortam .. Ailecek buradayız artık :)

R

ra82

Guest
Ben foruma eşimi üye yapmak istiyorum ama ara sıra aynı bilgisayardan gireceğimiz için sorun olablirmi diye düşünüyorum yani çift nick kullanıyorum diye banlanırım falan :) Sizce bi sakıncası varmı üye yapayımmı ??

niye sorun olsun ki fa77 ile birlikte bizde burdayız ailecek o explorerden girer ben mozilla firefox tan giriyorum bu arada eşinizede hoşgeldin diyorum:pepper:

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Geldim bile..Hepinize saygılar..Bahar çok sevmiş forumu bencede güzel bir ortam .. Ailecek buradayız artık :)

hosgeldin safalar getirdin umarım sende kisa zamada yönetici arkadaşlar arasında yer alırsın..

M

mmusti57

Guest
Aramiza hoşgeldin kardeşim umarım eşiniz gibi sizde forumumuzu beğenir,çok seversiniz ve hoşça vakit geçirirsiniz inşallah sevgi ve saygılarımla tekrar armıza hoşgeldiniz.:lovely: :kutla:

OkTaY

New member
Local time
Sevgili Oktay aramıza hoş geldin. İsmi lazım değil bir cadıdan da bizi kurtarırsın belki.:puah: :puah: :puah:
Fiesta73 aramızda kalsın ama ondan ben bile kurtulamadım ki.Her akşam sofrayı bana toplatıyo:puah:
Bu arada hoşbulduk arkadaşlar bu sıcak ortamda olmaktan çok mutluyuz

Son düzenleme:

BaHaR

New member
Local time
Fiesta73 aramızda kalsın ama ondan ben bile kurtulamadım ki.Her akşam sofrayı bana toplatıyo:puah:
Bu arada hoşbulduk arkadaşlar bu sıcak ortamda olmaktan çok mutluyuz
Bak beni kızdırma yemekte yaptırırım hee :smiles17::smiles14:

seyfi

Administrator
Local time
Aramıza hoşgeldin oktay...........

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7