Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Geç Kalmayın-Müzikli PPS

MeKa

Banned
Local time
14:13
PPS (Power point sunu) türünde siteye daha önceleri ekleme yapmayı unuttuğum sunulardan diğer bir tanesi..İzlemek için OFFİCE PROGRAMLARI yada sadece Power point yüklü olmalıdır.Dosya boyutu pek fazla büyük değil.1800kB Kotalı kullanıcılar bile çok kısa sürede indirebilirler..İzlemek isteyenler izdirip bakabilirler,duygu yüklü güzel PPS lerden biri..

GEÇ KALMAYIN PPS :

mekasatbilfo06541mu0.gif

cooltext61519572qw.png

Son düzenleme:

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
eline emeğine sağlık sen yaptıysan vardır yine bir güzelliği.indirip bakalım hemen teşekkür ederim.

MeKa

Banned
Local time
eline emeğine sağlık sen yaptıysan vardır yine bir güzelliği.indirip bakalım hemen teşekkür ederim.

Çok abartılı bişi değil Çağrı,,flashlara başlamadan önce kendi kendime oyalandığım ve etrafıma yaptığım (komşular,yeğenler,arkadaşlarım vs vs) şeylerdi..Bu konu üzerinde açtığım ikinci konu oldu bu..Diğerleri de "bir bebeğin günlüğü" adlı başlıkta..Şiirler bölümüne bakarsan oradalar..

A

alpalaba

Guest
çok güzel olmuş eline sağlık hikayey biliyordum ana bu anlatm güzel olmuş eline sağlık

MeKa

Banned
Local time
Abi bunlarıda izle..

çok güzel olmuş eline sağlık hikayey biliyordum ana bu anlatm güzel olmuş eline sağlık

Ercü abi, sen duygusal şeyleri seviyorsun,,şiirler bölümünde hemen altta "bir bebeğin günlüğü" başlığı altında diğerleri var..Kaçırma diyorum...:36_17_5[1]:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8