Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

**Gamzelim**

MeKa

Banned
Local time
12:07
Çok güzel bir şarkı,,insanı çok eskilere,,gerilere götürüyor..İçimde birşeyler kıpırdatmaya yettide arttı bile bu şarkı,ama tarif edemiyeceğim bir duygu..Flash ile ölümsüzleştirmek adına az evvel bitti (25 Eylül 2006/21.30) ve izlemeye sunuyorum..

SİTEYE DESTEK OLMAK İÇİN;
LÜTFEN BU SAYFAYI DOST VE ARKADAŞLARINIZA MAİL EDİNİZ...

meleksin11vg3ai.gif

Son düzenleme:

TR61

Vip
Local time
...harika teşekkürler.

MeKa

Banned
Local time
Beğenilerini belirten herkese teşekkür ediyorum buradan...Sanatçıların en önemli unsuru alkışlanmalarıdır biliyorsunuz..Alkış bana gerekli değil ama beğeni belirtmek,ve sürekli takipçisi olmak unutmayın ki,,bende "daha güzel flashlar üretmeye karşı çaba göstermeyi" kamçılayacaktır..
Mesela hemen üzerimdeki topicte sevgili mis modumuzun imzasındaki,harekete geçmiş araba içinde vatandaşlar gibi....

F

fa77

Guest
ben senin flaslarını çok beğeniyorum abi beğenmemek mümkün değil ellerin dert görmesin
sevgiler......

F

fiesta73

Guest
Dostum dün işlerim vardı pek foruma giremedim ve bu gün dikkatimi çekti. Bir solukta izledim, hakikaten dediğin kadar varmış. Çok harika bir parça tabii senin o usta ellerinde çok daha güzel olmuş. Benim dediğim parçayı da sen yine bir izle farklı bir tarzı var ama eminim onuda beğenecek ve flash gösterisini yapacaksın. Tekrar hatırlatayım star tv.de yayımlanan "Kaybolan Yıllar" dizisinin film müziği. Sağlıcakla kal, müzikle ve sevgiyle kal ama en önemlisi satbilforumda hep bizlerle kal dostum MEKA...:lovely: :lovely: :lovely:

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
10:07
Flash'inin sonundaki temennin( Gülen yüzünüz hic solmasin) Seninde gülen yüzün solmasin yürgine emegine saglik dostum.

batuna

New member
Local time
Çok TeŞekkÜr Ederİm,,,

Denizce

üye
Local time
Yillar önce "Devlerin Aski" Fliminin jenerek müzigi idi Flash"in ilk giris müzigi gercekten tekrar dinlemek büyük haz verdi..Ve flash" taki parcayi ilk dinledim mükemmel bir paylasim..Emeginize saglik..

MeKa

Banned
Local time
Yillar önce "Devlerin Aski" Fliminin jenerek müzigi idi Flash"in ilk giris müzigi gercekten tekrar dinlemek büyük haz verdi..Ve flash" taki parcayi ilk dinledim mükemmel bir paylasim..Emeginize saglik..

Teşekkür ediyorum beğeni için..Çok etkili bir cevaptı.Beni daha güzel şeyler yaratmaya sevk eden bir cevap oldu.Çok yakında bomba gibi bir girişle geri döneceğim.Herşey hazırlanıyor daha güzel paylaşımlar yapabilmek için.Yeni upload sitesi ve buna bağlı olarak ses ve resim kalitesinden ödün vermeden daha etkin flashlar.Çok yakında inşallah.:pepper: :Thanx:

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
Denizce, güzel arkadasim seni burda görmek ne kadar güzel hos geldin.

Denizce

üye
Local time
Merhaba .Tsk ederim @hmet . Hosbuldum sayende güzel bir siteyi ve paylasimlari görmüs oldum..

Ayrica MEKA Tüm yapmis oldugun Flashlar mükemmel.yaptiklarin yapacaklarinin teminati.. emeklerin icin simdiden tsk paylasimlarini bekliyoruz..

MeKa

Banned
Local time
Merhaba .Tsk ederim @hmet . Hosbuldum sayende güzel bir siteyi ve paylasimlari görmüs oldum..

Ayrica MEKA Tüm yapmis oldugun Flashlar mükemmel.yaptiklarin yapacaklarinin teminati.. emeklerin icin simdiden tsk paylasimlarini bekliyoruz..

Teşekkürler arkadaşım ve ayrıca Hoşgeldin sitemize.Hoşca vakit geçirirsin inşallah ve sevgili @hmet söz etmiştir belki.Şimdilik flashlara ara vermek zorunda kaldık yenileri yakında allah kısmet ederse..Şimdilik sitedekilerle hoşca vakit geçirirsin umarım ayrıca sunduğumuz diğer tüm paylaşımlarımızla..:Thanx:

BaHaR

New member
Local time
Bu şarkıyı duymuştum flashla birlikte süper olmuş ellerinize sağlık

ugrgnc

New member
Local time
sen baya ugrasmısın kardes helal be ellerine saglık

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
eline sağlık abi bugün baya yoruldun aktive ettin bizim için elllerin dert görmesin

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
Tekrari bile dinlemye seyretmeye bikmiyor insan tesekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8