Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

fiesta73'ün Show dünyası!..

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
Süreklidir ve her gün yeni videolar eklenecektir. Güne başlamadan önce mutlaka bu bölüme uğrayınız..
Yasal Uyarı:
Her gün seyredildiğinde bağımlılık yapabilir. 18 Yaşından büyüklerin izlemesi sakıncalıdır.

"Sevimli sincaplar." :D :D

"Huysuz kedi.." :p :p

"Kuaförün aklı başka yerde olursa." :D :D

"Böyle de basket olurmu?":eek: :eek:

"matematik problemi çözen köpek":rolleyes: :rolleyes:

"İşte kamera şakası böyle olur.":p :p :p

"Süpermarke kamerasından görüntüler":p :p

"Ronaldinho Movie"

Son düzenleme:
F

fa77

Guest
ben kamera şakalarında en çok ölünün hortlamasıyla lavobodan çıkan ayağa güldüm yaw :)

F

fiesta73

Guest
Arkadaşlar bu sıradan bir video değildir. lütfen mutlaka indirin ve izleyin. Söylememe gerek kalmayacak siz onu mutlaka arşive kaldıracaksınız. ne mi bu video...
"Ronaldinho movie" Müthiş bir show.. Bir daha böyle ne bir futbolcu gelir nede böyle bir futbol ziyafeti seyredebiliriz. Hadi ne duruyorsunuz?..

İlk mesaja ekle3nmiştir.. Oradan indirin ve keyifle izleyin...

SAFRAN

New member
Local time
16:16
eline sağlık fiesta73 gelcekten harika...

F

fiesta73

Guest
safran' Alıntı:
eline sağlık fiesta73 gelcekten harika...
Hocam böyle bir futbolcu görmedim ben. ne pele ne marodona nede ronaldo birde benim hayran olduğum hagi. hepsi bir kenara ronaldinho bir kenara. Adam hem bir top cambazı tek başına butbolun harlemi bir o kadar da mütevazi ve sempatik. Kısacası hayranım adama hocam. Hele seyretmeye doyamıyorum.:p :p :p

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8