Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

fiesta73,alpalaba ve fa77 süresiz kovuldunuz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfi

Administrator
Local time
08:17
1dbbbef48b0959cd1536fc68fed6df35_.jpg

bu niklerininde sırada olduğunu hatırlatarak huzur istiyorum......

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Bütün forumlardan kovulan arakadaşlar fa77,fiesta73 ve alpalaba buradanda kovuldunuz.Diğer forumları bilmem ama bu forumda bardağı yeterince taşırdınız.Sanal ortamda aklı başında zannedilen ama "akıl yaşta değil baştadır"atasözünü bile geçersiz kılan kişiliğinizden dolayı sizi tebrik ederim.Çünkü biriniz daha çocuk yaşta olduğu halde o bile sizlere uyup akıllıca hareket etmedi!
Sizlere başarılı şarlatanlıklar!

Son düzenleme:

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Mehmet_35 süresiz banlandın

Bu forumdada yerin yok artık Mehmet_35. Seni yeniden üye yaptık. hoşgeldin dedik . ki o kadar söz sarf ettin bize giderken...Buraya kadarmış sabrımızı taşırdın artık .nereden geldiysen oraya git..

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Çok ayıp ettin bana ve topluma..

Geri dönmesine sebep olan kişiyim.Site sahiplerinden kendisi için ricada bulundum.Bana söz verdiği halde yine yapacağını yaptı.Mehmet_35 bunu bana yapmamalıydın.Arada benim olduğumu unutmaman gerekiyordu..
Senin gibi asi biri ile tanıştığım için kendimden utanıyorum, bir kere daha beni, "pişman etme" durumuna getirdiğin için...

Yaban Ali

New member
Local time
Evet, sayın fiesta73 ayrılalı hepey süre oldu, ancak çeşitli bahaneler üreterek veya bir mesajdan alıntı yaparak kendi uslup,taktik ve kurnazlığınızla karalamalara devam ettiğiniz gözlenmektedir. Siz sadece doğruları söylemeyi bile hakaret sayarsınız. Ancak siz sadece sizin kullanabileceğiniz kelimeleri sıralayarak kurnazca laf çarpma ve aklı sıra hakaret etmelerinizi sürdürürsünüz. Diğer yerlerden kovulduğunuzda olduğu gibi , cımbızlama taktiklerle suçsuz olduğunuzu ispatlamaya çalışıp, buradanda haksız kovulduğunuzu iddia etmektesiniz. Gözlenmiiştir ki birikimlerin sonucunda, tamamen tanındığınızda her yerde olanlar gittiğiniz diğer yerledede tekrarlanmaktadır. Yetki verildiğinde özellikle taşıyamamaktasınız. Sanal alemin size uymasınızı beklemektesiniz.

Karalamalarınızı kesmez iseniz, ve o başkalarının kullanamayacağı dildeki yazılarınızı silmedikçe , kovulma nedenlerinizi sizin uslubunuzla değil normal kelimelerle izah etmeye çalışacağım.

1-Forumda üst yetkili olan birisi; Bir adım öne geçmek için diğer arkadaşlarının mesajlarını silmez.

Ama siz yüz tane bahane sıralarsınız , neden yaptığınıza dair.. Bunun hobiniz olduğunu, yetkili olsanız nasıl yapabileceğinizi ( bir yerde) güzelce itiraf ettiniz tabi ..

Devamı gelecek...

Yaban Ali

New member
Local time
2- Forumda admin konumunda olan biri:Birden fazla nikle üye olmaz, Yetkili nikini başkalarıyla asla paylaşmaz.

Ama siz ne yaptınız. Niklerinizden birini ödüllendirip gold üye bile yaptınız. Değil 800 km den, 1800 km den bir misafir gelse bile Admin niki başkalarıyla paylaşılmaz. Neden yaptığınıza dair yüzlerce bahane uydurulabilir. İşim vardıda, acil müdalehe etti vs. Yapılmaması , diğerlerine örnek olunması gerekir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8