Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fener-Samsun maçında şike iddiası

seyfi

Administrator
Local time
11:17

3159fenerbahce,-samsun.jpg

Fenerbahçe’nin 2000-2001 sezonunun son haftasında oynadığı Samsun maçında şike yapıldığı iddia edildi... Bundan sonra izlenecek yol ise merak konusu oldu.
1x1.gif

Federasyona başvuran bir kişinin bu konuda gerekli bilgileri federasyon yetkililerine iletebileceği, bunun karşılığında ise can güvenliği istediği iddia edilirken, bu iddialardan bilgisi olan birkaç yönetim kurulu üyesinin, ispatın yapılması halinde Fenerbahçe camiasını karşısına almadan olayı nasıl inceleyebileceklerini tartıştıkları belirtildi.

Kulübe değil, yapanlara
Kimliği (şimdilik) belirsiz şahsın iddialarının ispatlanması durumunda nasıl bir yol izleneceği ve Fenerbahçe’ye verilecek cezanın neler olabileceği konusunda çeşitli görüşler ortaya atılırken, kulübün kendisinden çok, yapan ya da yaptıranlara ceza verilmesi düşüncesi ağırlık kazandı. Hatırlanacağı gibi o sezonun son maçında Fenerbahçe 1-0 yenik duruma düştüğü karşılaşmada Samsunspor’u 3-1 yenmiş ve şampiyonluğa ulaşmıştı.

A

alpalaba

Guest
yani o senede samsun yenilmeyecek takımmıydı biliyorsun bir kazada futbolcuları ölünce bizden yardım görmüşlerdi şikeye gerek yokki

fatih_019

New member
Local time
şike yapanlar bügün külüpler birliğinin içinde ki takımlar

seyfi

Administrator
Local time
Samsunspor Başkanı'ndan, şike iddialarına tepki

İbrahim SEZEN / SAMSUN, (DHA)

Samsunspor Kulübü Başkanı Mazhar Başoğlu, 2000-01 sezonunda oynanan Fenerbahçe maçında şike yapıldığı iddialarının asılsız olduğunu belirterek, "Bu tür iddialar her takım için ortaya atılmıştır. Bu iddiaları ortaya atanlar ispat etmek zorundadır” dedi.

Fenerbahçe'nin 2000-2001 sezonunun son haftasında oynadığı Samsunspor maçında şike yapıldığı iddiası ortaya atılınca kırmızı-beyazlı kulübün başkanından sert tepki geldi.

Samsunspor'un geçmişinde bu tür hiçbir olaya adının karışmadığını ifade eden Başoğlu, "Bu tür iddialar her zaman her takım için ortaya atılmıştır. Atılmaya da devam edecektir. Bu iddiaları ortaya atanlar ispat etmek zorundadırlar. Eğer ispat edilirse ilgili merciler gerekli işlemleri yaparlar. Mazisi tertemiz olan Samsunspor, bu tür organizasyonlar içerisinde hiçbir zaman bulunmamıştır, bulunmayacaktır" dedi.

yurtsever100

New member
Local time
BEN DE İTİRAFTA BULUNACAĞIM. GS. 3 MAÇ KAZANDIRDIM İSPAT EDERİM CAN GÜVENLİĞİM SAĞLANIRSA..BEŞİKTAŞA YÜZÜNCÜ YILINDA MAÇ BAĞLADIM
CAN GÜVENLİĞİM SAĞLANIRSA..

M

mmusti57

Guest
:36_7_7: Geçin bunları dostum veya geçsinler bunları galatasaray-ankaragücü 8 tane gol o sene galatasaray avarajla şampiyon olsun diye ama fener yanılmıyorsam avaraja bırakmadı işi tırabzonu yendi şampiyon oldu geçmişleri kurcalayıp fenerbahçeyi karalamak için kimse hayal kurmasın emellerine ulaşamıyacaklar herkes keni işine baksın oynasın bileğinin hakkıyla maçlarını kazansın bu milleti futboldan soğutmasınlar. Sevgi ve saygılarımla. :36_7_7: :36_7_7: :36_7_7: :36_7_7:

Ben bütün güzellikleriyle futbol diyorum.............

F

fa77

Guest
bu konu uzar ben inanmıyorum ne fenerin ne gs nin şike yeptiğına hatta ve hatta o 8-0 lık maçta bile şike yoktu bence zalad bi yamuk yaptıysa onu bilmem beşiktaşa gıcıktı biliyorsunuz .....

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8