Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fatİh Tekke: F.bahÇe İle AnlaŞamadim

seyfi

Administrator
Local time
19:24
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]FATİH TEKKE: F.BAHÇE İLE ANLAŞAMADIM[/FONT]
[FONT=Arial,Helvetica,sans-serif][/FONT][FONT=Arial,Helvetica,sans-serif]Trabzonspor'un Takım Kaptanı Fatih Tekke, kendisinin yurt içinde değil, yurt dışında bir takıma gitmek istediğini ve bunu da 3 yıldır söylediğini belirtti. Fatih Tekke ayrıca Fenerbahçe ile anlaşamadığını bildirdi.

Fatih Tekke, yerel Kuzey Ekspres Gazetesine yaptığı açıklamada, yurt içinde değil yurt dışında bir takıma gitmek istediğini belirterek, ''Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yıldır söylüyorum'' dedi.

Beni hain olarak göstermek istiyorlar

Hakkında çıkan haberlerin onda birini bilmediğini ifade eden Fatih Tekke, ''Yöneticilerle de bu konuda konuşmadım. Konuşursam çıkıp haber veririm. Kimseyi bu konuda arayıp sormuyorum. Birileri beni basına satıyor. Ama kim olduğunu bilemiyorum. Benim söylemlerim dışında bir sürü şeyler çıkıyor. Oturulmuş konuşulmuş olsa bir şeyler söyleyeceğim. Yaşanan gelişmelerin hiçbirinden haberim yok. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptık. Beni hain olarak göstermek istiyorlar'' diye konuştu.

Anlaşsam "anlaştım" derim

''İnsanlar birilerini karalamakla bir yere varacaklarını zannediyorlarsa yanılıyorlar'' diyen Fatih, şöyle konuştu: ''Ölene kadar bu camianın içerisinde kalmak istiyorum. Beni kötülemek isteyenler ne kazanacaklar, onu bilmiyorum. Ben Avrupa'da oynamak istiyorum. Bu benim acizane fikrim. Buna da saygı duyulması lazım. Herkes kendi kafasına göre bir şeyler yazıp çiziyor. Yok 'Fatih Fenerbahçe ile anlaştı', yok 'şu kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yılın pazarlığı' gibi yazılar çıkıyor. Bıraksınlar yalan yazmayı. Ben anlaşsam 'anlaştım' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulaşamayacaklar.''

Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldiğini ve bunu da asla inkar etmeyeceğini kaydeden Fatih, sözlerini şöyle tamamladı: ''Artık bunlardan sıkıldım. Kafamın rahat olmasını istiyorum. O yüzden bıraksınlar senaryolar üretmeyi. Çünkü Trabzonspor'da sakat sakat oynadım. Takıma katkılarım oldu. Dört seneden beri Trabzonspor'un kaptanlığını yapıyorum. Kupalar aldık. Şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. Tabi bunları söylerken arkadaşlarımla yaptık. Bunlara insanlar saygı duysunlar. Fatih'e bir teşekkür edilmesi gerekir. Ama kimse teşekkür etmiyor. 'Fatih ayrılacak' gibi başka şeylerle insanlar kafalarını yoruyor. Beni gören 'abi ne olur ayrılma Trabzonspor'dan' diyor. Ben de 'Avrupa olursa ayrılırım, başka ayrılmam' diyorum. Bundan başka ne söylemem gerekir?''
[/FONT]

F

fiesta73

Guest
Kim ne derse desin TAŞ YERİNDE AĞIRDIR. Fatih Trabzona mal olmuş bir futbolcudur. Fenerbahçeye gitse bile Trabzonlu Fatih olarak anılacaktır hep. Bunu kimse değiştiremez..

seyfi

Administrator
Local time
19:24
fiesta73' Alıntı:
Kim ne derse desin TAŞ YERİNDE AĞIRDIR. Fatih Trabzona mal olmuş bir futbolcudur. Fenerbahçeye gitse bile Trabzonlu Fatih olarak anılacaktır hep. Bunu kimse değiştiremez..
haklısın.....
galiba bizler olaylara biraz dugusal yaklaşıyoruz.
oysa onların futbol oynadıkları süre oldukca sınırlı.
tabiki bu süre içersinde, su akarken testilerini doldurmak durumundalar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8