Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ernst F.Bahçelileri çok kızdıracak!

kaptan-8

Co Admin
Local time
18:53
020220121202482303216_2.jpg
Beşiktaş'ın Alman futbolcusu Fabian Ernst, büyük maçlara motive olmakta zorlanmadıklarını söyledi. Tecrübeli isim, "Fenerbahçe derbisi kolay geçer, biz asıl Mersin İdman Yurdu karşılaşmasını düşünüyoruz." diye konuştu.
Beşiktaş'ın Alman futbolcusu Fabian Ernst, büyük maçlara motive olmakta zorlanmadıklarını söyledi. Bugün Mersin İdman Yurdu ile İnönü Stadı'nda oynayacakları karşılaşmanın kendilerini daha çok korkuttuğunu belirten tecrübeli isim, "Fenerbahçe derbisi kolay geçer, biz asıl Mersin İdman Yurdu karşılaşmasını düşünüyoruz." diye konuştu.

Beşiktaş orta sahasının dinamosu Fabian Ernst, Fenerbahçe maçının kendileri için kolay geçeceğini söyledi. Ancak İnönü'de oynayacakları Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının ise derbiden daha zor olacağını belirtti. Büyük maçlara motive olmanın her zaman kolay olduğuna dikkat çeken Alman oyuncu, "Bu sezon oynadığımız büyük maçların hemen hepsinde iyi bir performans ortaya koyduk. Büyük maçlara motive olmak kolay. Takım olarak Mersin İdman Yurdu ile oynayacağımız karşılaşmayı düşünüyoruz. Bu tip maçlarda zorlanıyoruz. Golü atana kadar rakip sürekli direnç gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ı final maçlarının takımı olarak gören Fabian Ernst, Fenerbahçe maçının beklenenden daha kolay geçeceğini savunarak, "Rakibimize göre avantajlı olduğumuzu düşünüyorum. Takım olarak iyi mücadele ediyoruz. Hocamızın düşüncelerini sahaya yansıtırsak bu büyük maçı kazanan taraf oluruz." diye konuştu.

Son dönemde kart cezalarının artmasının üç günde bir maç oynamaya bağlayan tecrübeli isim, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle aktardı: "Eskiden haftada bir maç oynardık. Şimdi ligin büyük bölümü geride kaldı. Birikmiş kartlar var. Veli ve Almeida cezalarını çektiler. Fernandes ile Sivok da Mersin maçında yok. Benim de dikkatli olmam gerekiyor. Eğer Mersin İdman Yurdu karşısında sarı kart görürsem Fenerbahçe maçında oynayamam. Bu nedenle kart konusuna dikkat etmeliyim."

Süper Lig'in en fazla maç oynayan iki takımdan biri olduklarına da değinen Ernst, "Maç sayısı arttıkça yorgunluk ve performans düşmesi de oluyor. Son maçlarda aynı sıkıntı bende de olabilir. Çünkü daha fazla koşuyor ve arkadaşlarıma yardım etmeye çalışıyorum. Kayseri maçında da Fernandes'in kırmızı kartla oyundan atılması üzerimdeki yükü daha artırdı." sözleriyle kendi performansını değerlendirdi.

Rotahaber

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8