Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

doktor un özel yazılımı sadece arkadaşlarıma

DeNiZCiLeR

Co Admin
Local time
12:05
BÖLÜMDE yazan (burdaki gerçek kullanıcılar ve arkadaşlarımız değil)ve buraya saçma sapan hayallerini yazıp NE ZAMAN verilecek diye bekleyen,kendi hatalarını BÜYÜK SORUN DİYE YAZAN ..hayatında hdtv uydu alıcısı görmemiş yada başka hdtv uydu alıcıısı kullanmamış olan ve bir next hd cihaz alanlar..BANA BURDA SAÇMA SAPAN ATIFLARDA BULUNACAĞINIZA BUNLARI OKUYUN. 1) uydu alıcısını size ben yada forum satmadı 2)uydu alıcısını aldığınız gün üzerinde yazılı özelliklerle aldınız..3) dünyada hiçbir marka size EKLER YAPILACAK GELİŞECEK,HER istediğiniz olacak OLMASADA BAĞIRIN demez..bunu asla unutmayın..SİZ CİHAZI ALDIĞINIZ GÜNKÜ KOŞULLARI KABUL EDEREK ALDINIZ..burası size satmadı..ve bura belli bir model değil,TÜM MODELLER İÇİN YARDIM ALIYORSUNUZ..BURASI YARDIMLAŞMA ALANI KARALAMA ALANI DEĞİL.HERKES BURDA BİRŞEYLER PAYLAŞIYOR SADECE ALMAK İÇİN GELENLER BAĞIRAMAZ.
o yüzden SİZDEN RİCAM BURASI NEXT MÜŞTERİLERİNİN BAĞIRMA ALANI DEĞİL..ben burada NEXT MÜŞTERİLERİYLE MUHATAP DEĞİLİM bu forumda değil..BENİ NEXTTE İLGİLENDİRMİYOR...önce ne istediğinizi bilin,ne hakla ve neyi istediğinizi sonra YAZIN YOKSA GEREKLİ CEVAPLARI BEN VERECEM ..bu yazılımlar BENİM TEST YAZILIMLARIM kimse kullanmasın KİMENE..ya ne yaparsak yapalım herkes KARŞI..ADAMIN TPSİ KAPAnır rezalet hakkımı isterim MAL AYIPLI DİYOR..tv sinde ayar yapamaz cihaza bok atar sorunlu der.,hayatında analog cihaz kullanmamış adam alır,YOK ŞU KADAR PARA VERDİM HAKKIMı İSTERİM bağıracam olacak diyorda ne olacak? kim yapacak sormaz....porschede iyi araba AMA KÖY YOLU İÇİN DEĞİL,GÖTÜRÜP GERİ VEREMESSİN BU SEBEPTEN YADA ayıplı diyemessin..AYNI ALDIĞIN TV GİBİ NEDENSE BAZILARI SADECE MUHATAP BULDUMU BAĞIRIYOR,gidip taş devrinden kalma plazma alıp görüntü kötü diye bağıracağına GİT ADAM GİBİ TV AL YADA GÖTÜR BAKALIM BU MAL KUSURLU İYİ GÖSTERMİYOR DE NE DİYECEKLER SİZE..artık herşey bitti hs sd ethernet girişli bir cihazı nerdeyse analog cihazla kıyaslamaya başladılar..

SON KEZ SÖYLÜYORUM BU YAZILIMLAR NEXTİN YAZILIMLARI DEĞİL BENİM YAZILIMLARIM..SİZE ÖZEL DEĞİL,YÜKLEMEK KULLNMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ...TEST YAZILIMI DENMESİNİN SEBEBİDE BU...GİDİP başka MEŞHUR BİR MARKA ALIN SONRA 10 SENE BAĞIRIN yazılım nerde diye.çünkü asla yazılım çıkmaz...ne yazılımı diye sormazlarmı adama?

zaten bunu soranda mantık olsa örn sadece şifreli kanallar için haftada 7 yazılım verilmesi gerektiğinide bilir....bunların testi içinde asla gerekli zaman olmadığını bu yüzden HER YAZILIMI YÜKLEMEYİN,,,ARKADAŞLARIN YORUMLARINI BEKLEYİN.ZATEN O YAZILIM HAKKINDA YORUM YAZILANA KADAR YA YENİ BİR SORUN OLACAK YADA YENİ BİR İSTEK GELECEKTİR..BURADA ALDIĞINIZ CİHAZDAN DAhA VERİMLİ YARARLANMANIZ VE YENİ ÖZELLİKLERE KAVUŞMANIZ İÇİN TÜM ARKADAŞLAR ÇALIŞIYOR..yarın sizde onlardan biri olacaksınız ..BURASININ MANTIĞI BU.ONUN İÇİNDE BURDA HESAP SORUP SADECE BAĞIRACAĞINIZA adam gibi yazın,hep beraber en iyisini yapalım.. HEE BEN PARA VERDİM BANANE BEN ALIR YÜKLER SONRADA BAĞIRIIrım DERSENİZ..ben sizi zevkle bağırtacam...AMA SADECE BİR KERE BURDA YAZAMAYACAĞINIZ İÇİN SONRA TEK BAĞIRMA HAKKINIZ OLUYOR İYİ KULLANIN..ve neden kızdığımı anlayacaksınız burda herkes karıştı.........AYRILINDA RAHAT ÇALIŞALIM..

artık buradaki müşterilerden bıktım...BU YAZILIMLAR SADECE ARKADAŞLARIMA BU FORUMDA YAZAN,BU İŞİ HOBBY AMAÇLI ZEVK EDİNEN,UYDU ALICISINI KULLANIM KILAVUZUNDAKİ GİBİ alıp SORUNSUZ KULLaNMAYI İSTEYENLER İÇİN DEĞİL GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN DİĞER GÖRÜŞTE OLANLARIN ANA YAZILIMI ZATEN CİHAZDA BAŞKA ANA ,BABA ,TEYZE YOK..
bunu yazmak zorunda kaldım 2 saat yazılmıyor 50 kişi vur abalıya kardeşim SİZENE BURDAKİ YAZILIMDAN ..benmi diyorum al yükle diye orda veriliyor ister yüklersin ister yüklemessin kimene...

BURADAKİ ARKADAŞLARA ÖZEL YAZILIM...ÇOK MERAK EDEN VARSADA benim kendi malım ve bedava veriyorum..her kim next markası altında bir cihaz aldıysa ve buraya yazıyorsa o benim arkadaşımdır VE BU YAZILIMLARI YÜKLEYEBİLİR. AMA BURDAN YARArLANMANIN TEK YOLU UKELALIK ETMEDEN YAZMAK VE PAYLAŞMAK VE BURASININ NEXTİN TEKNİK DESTEK YADA MÜŞTERİ DANIŞMA ALANI OLDUĞUNU SANANLAR burası size göre değil.. ..BURASI BENİM YERİM ..YANİ YA KURALLARA UYARSIN YADA BU BÖLÜMDEN ATARIM HErKESE SAYGILAR.

gerek mevcut fonksiyonlarda daha rahat ve kullanım için iyileştirmeler gerek emu ve ethernet alanı gelişmesi ,gerek daha rahat kullanım için ek özelliklerle BİZ BU CİHAZI GELİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ..ayrıca tabiki arkadaşlarımızın karşılaştıkları sorunlarda düzeltilecek,,AMA KALKIP BENİM TV MDE İYİ GÖSTREMİYOR diye bağıranlar oldukça bu işi nasıl yürütecez onuda bilemiyorum..bu yüzden artık test yazılımı vb varmiyorum yazılımları veririm,ihtiyacı olan o yazılımdaki özellikler işine gelirse yükler o yazılımdaki varsa sorunlar onu rahatsız ederse yüklemez düzenlenmişini bekler.. BU BÖYLE SÜRECEK YANİ ANA YAZILIM YOK..ANA YAZILIM CİHAZI ALDIĞINIZ GÜN ÜZERİNDE OLAN bunu hala anlayamayanlara duyurulur,

kısaca emu ve içyapıda yüzden fazla iyileştirme (dahiliye )
hariciye bölümünde görecekleriniz..

1)softcam dosyalarına artık server bilgilerini girerek arkadaşınıza sadece softcam dosyası yollayarak server bilgilerini güncelleyebilir,her seferinde server bilgi girişinden kurtulup bol bol test yapabilirsiniz.
2)aynı modemden aynı anda bağlanan cihazlarda 2. cihaz bağlantısında görülen sorunlar giderildi,10 servere farklı mac adresleri vererek aynı ana ıp den çakışma olmadan kullanabileceksiniz.
3)ilk bağlantılardaki onlarca bölüm modifiye edildi.
4)kanal geçişleri ethernet alanında çok daha iyi
5)networktan kopmanıza sebep olan sorunlardan 20 si giderildi daha düzenli
6)nds ethernet openinglerde freezingler update ..çok daha iyi .
7)cryptoworks yasal dt sorunları elden geçti(şu anda sistem şalışmaları var her gün değişik datalar geliyor sorunlarda merak etmeyin düzeltiriz
8)artık 2000 cihazınız servere emm datası yollayarak ırdeto kart update edebiliyor(normal kullanıcılar için değil anormaler anlar)
9)sadece dolby yayınlanan hd kanallardaki ses sorunu düzeltildi
10)yazılım ayırmanız için radyo resmi değişti
11)kanal listesindeki uzun kayıt süresi düzeltildi..
12)sirius crypto donmalar ok
13)ethernet passlar gizleniyor

;NEWCAMD SERVER_NUMBER(1-10) SERVER_IP START_PORT END_PORT USER_NAME USER_PASSWORD DES_***(14BYTE)
NEWCAMD 2 test.tes.re 23000 63013 sens2 sens3 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

softcama örnek server giriş yolu altta( adres hayalidir..)

DİKKAT ETHERNET ALANI TAMAMEN DEĞİŞTİ PORTLAR VE İLK BAĞLANTILARI YENİLEMEYİ UNUTMAYIN..

yazılımdaki ek,düzenleme,yeni özellik,hız vb..sorunlu olduğu için değil daha iyi çalışma,ve daha yüksek verimle kullanım içindir BAZILARI HER GÜN YAZILIM VERİNCE CİHAZ SORUNLU ONDAN DİYECEK KADAR SAPITTI ARKADAŞLAR BUNLARI ENGELLEYEMESSEK CİHAZI GELİŞTİREMEYİZ..

doktor dan alıntıdır...

lececafe

Co Admin
Local time
12:05
kısaca emu ve içyapıda yüzden fazla iyileştirme (dahiliye )
hariciye bölümünde görecekleriniz..

doçent yada profösör olsun bari :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8