Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Dogan Transfer istedi

ilker_iac

New member
Local time
11:24
d4b12be900.jpg

Takım olma yolunda çok önemli adımlar attık. Yattara, mantığını kullanırsa Dünya yıldızı olabilir. Şampiyonluğun en iddialı takımlarından birisiyiz

RAKİBİMİZİ İYİ TANIYORUZ
Trabzonspor'da yönetim kurulunun transferin kapatıldığını açıklamasına rağmen, teknik direktör Ziya Doğan, transfer umudunu yitirmedi. Pazar günü İntertoto Kupası'nda karşılaşacakları rakiplerini takip ettiklerini söyleyen Doğan, "Takımı seyrettik. Üç tane A iki tane Ümit Milli takımda futbolcusu var. Çok kapalı ve kontratak futbol oynayan, çok ciddi bir takım. Biz küçümsüyoruz lafını bile kullanmıyoruz. Ciddi bir maç ve üstelik onlar bizden daha hazır bir takım. Pazar günkü maç aynı zamanda ilk hazırlık maçımız olacak. Türkiye'de herkes istirahatteyken biz çalışıyorduk. Benim tek korkum ilk defa maç oynayacak olmamız.

HAZIR TAKIM BEKLEMEYİN
Dikkat ederseniz, dayanıklılık ve koordinasyon çalışması yapıyoruz. 9 gün boyunca futbolculara yüklenmek mümkün değil. İstediğimiz sezon başı idmanını yapamadık. Herkes tam anlamıyla hazır bir takım beklemesin. Oyuncuların istemesi ve mantalitenin değişmesi ile bu turu geçeriz diye düşünüyorum. Pazar günü göreceğiz. Elimizdeki kaliteli oyuncularla sahaya çıkacağız ve bu maçı alacağız" ifadelerini kullandı.

YATTARA DÜNYA YILDIZI OLUR
Doğan, Yattara'nın verdiği programa uymadığını ifade ederek, "Yattara bizim için çok önemli bir oyuncudur. Geçen sezon ne sezon başı idmanı yedi, nede sezon sonu idmanı. Onun cezasını çekmiştik. Yattara önemli bir oyuncu olduğu için, benim ondan beklentimin fazla olması normaldir. Benim verdiğim programı uygulamadı. Kampa geç katıldı. Şu anda arkadaşları izindeyken o çalışıyor. Ona yeni bir hedef koyuyorum, mantığını kullanırsa Dünya yıldızı olur. “diye konuştu

STOPERE İHTİYAÇ VAR
Biz yinede yerli futbolcuda aceleci davrandık ve üç futbolcuyu kaptık. Bazı kulüplerde belirlediğimiz oyuncular var. Bizim kadromuz aslında lig için yeterli fakat bazı sakatlıklarımız var. Bu takıma ihtiyaçlarda var. Stoperde Milan'ın durumu belli değil, Risp'in durumu belli değil, Erdinç'in durumu ortada. Her takımın 5 - 6 tane stoperi var. Eğer Trabzonspor şampiyonluğa oynayacaksa stopere ihtiyacı var. " dedi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8