Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

DiskImage 2 Professional Edition

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
01:30
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
Verilerinizin Profesyonel Yedeklenmesi
O&O DiskImage, tüm bir sistemi ister adim adim ister bir seferde kopyalayabilir. Kopyalanan veriler daha sonra sifrelenebilir ve birçok farkli boyutta sikistirilabilir. Bu kopyalarin hangi farkli bellek boyutlarina ayristirilmasina kullanici karar verebilecegi gibi, O&O DiskImage da otomatik bir ayristirma yapabilir.
DiskImage Eger bir kopyanin yalnizca bazi dosyalari veya parçalari gerekli ise, tüm görüntüyü tekrar kaydetmek gerekli degildir. Eger O&O DiskImage orjinal dosya ve parçalara direkt ulasim sagliyorsa, istenen kopyalar sürücü olarak kaydedilebilir.

Önemli Özellikleri:

* Çift çe
kir.gif
dek ve çift islemcinin hiz açisindan sagladigi faydalardan yararlanir
* Windows x64 versiyonlarini destekler
* Istenen en düsük CPU seviyesine kadar maksimum sikistirma kapasitesi
* CD ve DVD’ye Yazim programi ile kayit
* Verileriniz güvenli bir sifreleme yöntemi ile saklanir(256 bit’e kadar AES ile)
* Kopyalariniz sanal sürücüler olarak kaydedilebilir
* Orijinal ve kopya dosyalarin ayirt edilmesi için saglama toplami(checksum) fonksiyonu
* Kopya dosyalarin ve sürücülerin hasarli olup olamadiginin kontrolünü yapar
* Windows PE Versiyonu: Herhangi bir isletim sistemi olmaksizin yüklenebilme

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8