Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

DİKKAT!!! MSN'de dolandırıcılık

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
DİKKAT!!! MSN'de dolandırıcılık...

Adapazarı'nda oturan 23 yaşındaki Fatma Baran Harmanlı'nın 3 ay önce MSN adresini çalan meçhul kişiler Harmanlı'nın MSN adresinde bulunan kişilerden telefon dolandırıcılığı yaptıktan sonra bu kişilerin de MSN adreslerini çalarak zincirleme dolandırıcılık yaptıkları belirtildi. Adapazarı'nda MSN üzerinden dolandırıcılık suçlarında son iki ay içerisinde bu yönde 7 şikayet dilekçesi verildiğide kaydedildi.

Adapazarılı Radyocu Fatma Baran Harmanlı MSN üzerinden yapılan sahtekarlıkta ise kendisine mail atıldıktan sonra MSN adresinin çalındığını söyleyerek, “Bana bir mail gelmişti. Maili açtıktan sonra MSN adresime bir daha giremedim. Sonradan öğrendim ki, gelen mailin içerisinde şifre kırıcıları varmış.
Hatta daha mail dışında gönderilen fotoğraf veya belgelere de şifre kırıcı-gizli dosya yaparak şifreleri kırıyorlar. Burada yapılması gereken MSN kullanıcılarının tanımadıkları kişilerden gelen dosya belgeleri kabul etmemeleri''

Ödül Avcısı

New member
Local time
10:36
Evet casus yazılım gönderip bilgileri alıyorlar. Çok dikkatli olmak lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8