Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

DEĞİRMENCİKTE ŞOK CİNAYET

zavzagalı

New member
Local time
07:30
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
Trabzon'da, fındık bahçesinde çalışırken silahla vurulan bir kişi öldü

Alınan bilgiye göre, Araklı ilçesinin Değirmencik köyüne bağlı Ayvazlı Mahallesi'ndeki bahçelerinde fındık toplayan Ömer Ayaz (26), nereden geldiği belirlenemeyen kurşunla göğsünden yaralandı.

Ayaz, yakınları tarafından Araklı Devlet Hastanesine kaldırıldığı sırada hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

seyfi

Administrator
Local time
Ne böyle bir mahalle var,nede Ayaz diye soy isim duydum.Ama karşı köyde soyadı Ayvaz olanlar var.Allah rahmet etsin....

seyfi

Administrator
Local time
resim136ul1.jpg
Şimdi bende araştırdım,ateş edildiğinde herkes silah sesini duymuş.Kurşunun nereden geldiği belli değilmiş.Köyde gündem şu anda bu konuymuş.Jandarmalar heryeri araştırıyormuş.Olay bizim köyün karşısındaki köyde meydana gelmiş.Yapılan yorumlarda bizim taraftan ateş edildiği falan söyleniyormuş.Fakat hepimiz askerlik yaptık eğer G3 ile ateş edilmemişse bizim taraftan karşıdaki adamı vurmak hayalden başka bir şey değil!
Hiç bir küçük silah o kadar uzun mesafeden insanı etkili olamaz.Ama ne olursa olsun genç yaşta bir insanın ölmüş olması çok üzücü bir durum.En nefret ettiğim şey silahtır ama bunu bizim bir çok insanımız için şöylememiz mümkün değil.Öyle hava olsun diye boş bulduğunuz yerlede ateş etmek nedense eskiden beri gelen alışkanlıklardandır.Bunun bir insanın yaşamına son verdiğini düşünürsek artık vazgeçilmesi ve daha fazla cezai yaptırım uygulanması gerekir.Tekrar başımız sağ olsun....

Son düzenleme:

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Ben demesem kimsenin haberi yok birde ağnaslı olacaksın seyfi abi :( allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin

seyfi

Administrator
Local time
Ben demesem kimsenin haberi yok birde ağnaslı olacaksın seyfi abi :( allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin
Aslında dediğim gibi orası bizim köy değil ve o kısımda bizim Aksoy'lardan olanların dışında kimseyi tanımam.Köyün adı Birlik köy eskiden bizim köye bağlıydı.Köyün muhtarı Hasan Aksoy bizim akrabadan dır.:))

seyfi

Administrator
Local time
Serseri kurbanı

sserseri.jpg

TRABZON’UN Araklı İlçesi’ne bağlı Değirmencik Köyü Ayvazlı Mahallesi’nde fındık toplamak için bahçeye giden evli ve bir çocuk sahibi Ahmet Ayaz (26) fındık toplarken karşı yamaçtan gelen kör kurşunun hedefi oldu. Kimin sıktığı belli olmayan kurşunlar önce Ayaz’ın yanıbaşındaki kayaya ardından yakınına düşerken, kurşunlardan biri kalbine saplandı. Ayaz, “Vuruldum” diye bağırarak yere yığıldı. Hastaneye kaldırılmak istenen talihsiz genç yolda hayatını yitirdi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, yakınları katilin bulunmasını ve mutlaka cezalandırılmasını istedi.

Trabzon’un Araklı İlçesi’ne bağlı Değirmencik Köyü’nde önceki gün fındık toplamak için bahçeye giden Ahmet Ayaz (26), henüz kim tarafından sıkıldığı belli olmayan serseri bir kurşunun kalbine isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi. Jandarma olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturma başlattı.
SON SÖZÜ
‘VURULDUM’ OLDU
Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti: Değirmencik Köyü’nün Ayvazlı Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Ayaz, önceki gün sabah saatlerinde anne-babasıyla birlikte fındık toplamak için bahçeye gitti. Ayaz ailesi fındık toplarken, karşı yamaçtan silah sesleri duyuldu. Kısa süre sonra bir kurşun Ahmet Ayaz’ın yakınındaki bir kayaya çarptı, bir başka serseri kurşun ise kalbine saplandı. Evli ve 3 yaşında Pınar adlı bir kızı olduğu öğrenilen Ahmet Ayaz, ‘Vuruldum’ diye bağırarak yere yığıldı. Yakınlarının hastaneye kaldırmak istediği talihsiz genç yolda yaşamını yitirdi.
JANDARMA KATİLİ ARIYOR
Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside, Ayaz’ın kalbine isabet eden kurşunun 9 milimetre çapında tabanca mermisi olduğu belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatan Jandarma, olay günü köyde ateş eden kişi veya kişilerin tespiti için çalışıyor. Ölen Ahmet Ayaz’ın yakınları, silahların peş peşe ateşlendiğini ve 10-15 el ateş edildiğini belirttiler. Acılı aile fertleri, "Katilin bulunmasını ve en ağır cezaya çarptırılmasını istiyoruz" dediler. Soruşturma sürüyor. Talihsiz gencin cenazesinin bugün öğle namazına müteakip Değirmencik Köyü’nde toprağa verileceği öğrenildi.

seyfi

Administrator
Local time
Magandalar canımızı aldı

magandalar_19082007.200848.jpg
Fındık toplarken göğsüne isabet eden tek kurşunla hayatını kaybeden gencin ailesi oğullarının ölümünün ardından yasa boğuldu
Kör kurşuna kurban oldu

Trabzon’a bağlı Araklı İlçesi Değirmencik Köyü Ayazlı Mahallesinde dün yemeğini yedikten sonra evlerinin az yukarısındaki fındık bahçesine ailesiyle beraber fındık toplamaya giden Ahmet Ayaz (26) atılan kör bir kurşunla hayatını kaybetti. Ayaz’ın evinde dün acı ve yas vardı. Ahmet Ayaz’ın annesi Fadime Ayaz ölen oğlunun ardından gözyaşı döktü.

Ayaz ailesi yıkıldı

Ahmet Ayaz’ın geride bıraktığı acılı eşinin feryatları yürekleri dağladı. Ayaz’ın yakınları, “Artarda silah ateşlendi hepimiz korktuk. Ahmet bir anda göğsünü tuttu vuruldum, dedi. birileri zevk olsun diye ateş ediyor burada bizim hayatımızı mahvoluyor” dedi. Ahmet geride 3 yaşında bir kız çocuğu ve acılı bir aile bıraktı.

OLAY NASIL OLDU

İddiaya göre fotoğraftaki evin karşısında bulunan küçük mahalleden ateş edildi. Bu sırada fotoğrafta önde bulunan evin yanında fındık toplayan Ayaz, vuruldum diyerek yere düştü. Görgü tanıkları ne olduğunu anlayamadıklarını belirterek, 10-15 el silah sesi duyduklarını belirtti.

ANİDEN OLDU

Yakınlarının verdiği bilgiye göre sabah saatlerinde yemeğini yedikten sonra annesi Fadime ve babası Süleyman Ayaz’la evlerinin az yukarısında bulunan fındık bahçesine fındık toplamaya giden Ahmet Ayaz fındık toplarken karşı yakadan artarda silah sesleri duyuldu. Kör kurşunlardan birincisi az yakında bulunan bir kayaya çarptı. İkinci kurşun ise Ahmet Ayaz’ın kalbine isabet etti. Ailesinin gözü önünde yere yığılan Ayaz’ın son cümlesi ‘Vuruldum beni hastaneye götürün’ oldu. Ahmet Ayaz hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

TEDBİR ALINSIN

Oğullarının ani ölümüyle yıkılan aile, silahın karşı mahalleden ateşlendiğini iddia ederken silahı ateşleyenin bulunmasını ve en ağır şekilde cezalandırılmasını istediler. Hala soruşturma safhasında olan olayda Ahmet Ayaz’ın yakınları ard arda 10 ya da 15 el ateş edildiğini o sırada fındık bahçesinde olan insanların kurşun isabet etmesin diye kendilerini koruduklarını ve ateş edildiği iddia edilen mahallede sürekli ateş edildiğini iddia ettiler.

Trabzon’a bağlı Araklı İlçesi Değirmencik Köyü Ayazlı Mahallesinde dün yemeğini yedikten sonra evlerinin az yukarısındaki fındık bahçesine ailesiyle beraber fındık toplamaya giden Ahmet Ayaz (26) atılan kör bir kurşunla hayatını kaybetmişti. Ayaz ailesi oğullarının ölümüyle yasa boğuldu.

Ayaz’ın yakınları, “Ardarda silah ateşlendi hepimiz korktuk. Ahmet bir anda göğsünü tuttu vuruldum dedi. birileri zevk olsun diye ateş ediyor burada bizim hayatımızı mahvoluyor. Ahmet geride 3 yaşında bir kız çocuğu ve acılı bir aile bıraktı. Ateş edene sormak lazım geride babasız bir çocuk bıraktın, bir aileyi yıktın değer miydi?” dediler.

Ahmet Ayaz’ın annesi kör bir kurşuna kurban verdiği oğlunun arkasından gözyaşları döktü. Geride acılı bir eş ve henüz 3 yaşında Pınar adından bir kız çocuğu bırakan Ahmet Ayaz bugün Değirmencik Köyü Ayazlı Mahallesinde bulunan camide öğle namazını müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Değirmencik Köyü mezarlığında toprağa verilecek

seyfi

Administrator
Local time
KAZA MI CİNAYET Mİ?

22387_b.jpg

TRABZON-Trabzon?un Araklı ilçesine bağlı Değirmencik köyünde ailesiyle birlikte fındık toplayan Ahmet Ayaz, kimliği henüz belirlenemeyen şahıslarca rastgele sıkılan kurşunlara hedef oldu. Babasının kolları arasında can veren Ayaz?ın son sözü, ?Baba, ben vuruldum? oldu.

TRABZON-Trabzon?un Araklı ilçesine bağlı Değirmencik köyünde ailesiyle birlikte fındık toplayan Ahmet Ayaz, kimliği henüz belirlenemeyen şahıslarca rastgele sıkılan kurşunlara hedef oldu. Babasının kolları arasında can veren Ayaz?ın son sözü, ?Baba, ben vuruldum? oldu.
Köyünde annesi, babası, eşi ve çocuklarıyla birlikte fındık toplayan Ahmet Ayaz, maganda kurşunuyla hayatını kaybetti. Hurdacılık yaparak ailesinin geçimini sağlamaya çalışan evladını kolları arasında kaybeden baba Süleyman Ayaz, talihsiz anı gözyaşı dökerek anlattı: ?Saat 14.30 sıralarında ailecek fındık topluyorduk.
Aniden fındık bahçesinin 200 metre aşağısından geçen yoldan mermi sesleri gelmeye başladı. Ben de ?Bunlar bizi mi vuracak?? diye tedirgin oldum. Tam o esnada evladım Ahmet, ?Baba ben vuruldum? diyerek kollarıma düştü. Onu hemen Araklı Devlet Hastanesi?ne getirdik. Fakat doktorlar oğlumun hayatını kaybettiğini söylediler.?

turanaksoy

New member
Local time
05:30
allah rahmet eylesın gerıde kalanlara allah sabır ıhsan eylesın boyle seyler tarıhte kaldı dıye dusunuyorum bu ısın ıcıde ıs vardır dıye dusunuyorum kımse bosuna ates etmez bızım koyde baska koydende kımse gelıpte koyde sılah ates etmez 34 yasındayım ben koyde av harıcı kımsenın sılah attıgın gormedım bu olayın bıan once cozulecektır dıye dusunuyom bıde karşıkı koyden mermıler atılmıs dıye soylentı var sacma bunlar mavızermı bu sıllah

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8