Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Culio adım adım Galatasaray'a..!

kaptan-8

Co Admin
Local time
20:02
260320121516593158020_2.jpg
Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, "Galatasaray'a döneceğini açıklayan Culio'nun sözleşmesini feshetme kararı aldık" dedi

Orduspor'un sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı Culio, Gençlerbirliği maçı sonrası Cimbom'a geri döneceğini açıkladı.

Arjantinli yıldız, "Orduspor Başkanı Nedim Türkmen ile görüştüm ve kesinlikle Galatasaray'da oynamak istediğimi belirttim. Bu arada gelecek hafta deplasmanda onlarla karşılaşacağız. Bana kalsa Galatasaray'a karşı oynamak istemezdim ama Orduspor forması giyiyorum, oynamak zorundayım" ifadesini kullandı.

Yaşanan bu gelişme sonrası Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, "Galatasaray'a döneceğini açıklayan Culio'nun sözleşmesini feshetme kararı aldık" dedi.

"Galatasaray maçında oynatmayacağız"
Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Gençlerbirliği maçı sonrası Arjantinli futbolcuları Emmanuel Culio'nun ''Galatasaray'a döneceği'' yönünde açıklamaları olduğunu belirterek, ''Bu açıklamaların ne yeri ne de zamanı, hocaya söyledim, Culio'yu Galatasaray maçında oynatmayacağız'' dedi.

Arjantinli oyuncuyu sezon başında Galatasaray'dan satın alma opsiyonlu kiraladıklarını ve 350 bin avro verdiklerini anlatan Türkmen, şöyle devam etti:
''Haziran ayında da 1 milyon 550 bin avro verdiğimizde oyuncu bizim, hukuki durum bu. Oyuncuyla da 4 yıllık sözleşme yaptık. Hatta bu sezonun ilk bir aylık döneminin sonrasında Culio bana gelerek bu sözleşmeyi 5 yıla çıkarmamızı istedi. Ben de tamam dedim. Ama daha sonraki süreçte özellikle Galatasaray teknik direktörünün (Arda gitmese Culio'yu vermeyecektik) yönünde açıklamaları oldu, bizim oyuncumuzun kafası karıştı. Sonuçta da oyuncu bana bir ay önce (Galatasaray beni istiyor sezon sonu dönmek istiyorum) dedi.''

''Gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsınız''
Türkmen, Culio'nun kendisiyle konuşmasının ardından dünkü maç sonrası yaptığı açıklamaları eleştirerek, şunları kaydetti:
''Kendisine konuşmamızda sezon sonu oturup konuşacağımızı söyledim. Hatta (Orduspor'un üzerinde hiçbir oyuncu olamaz, siz giderseniz yerinize üç Culio getiririm) dedim. Ama dünkü maç sonrası yaptığı açıklamaların ne yeri ne de zamanı. O yüzden hocaya söyledim, Culio'yu Galatasaray maçında oynatmayacağız. Hukuken haklar bizde olsa bile gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsınız. Futbolcu (ayağım çekiyor) der, oynamaz. Hangi düşüncelerle bu açıklamayı yaptı bilmiyorum ama doğru olmamıştır.''

Rotahaber

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8