Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Cimbom'un ilk transfer bombası

F

fiesta73

Guest
Cimbom'un ilk transfer bombası Erkan Özbey

G.Saray, G.Birliği'nin başarılı savunma oyuncusu Erkan Özbey ile her konuda anlaştı. Tecrübeli oyuncu, "G.Saray çocukluğumun aşkıydı. Çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Bu yıl transfer çalışmalarına erken başlayan G.Saray, G.Birliği'nin savunma oyuncusu Erkan Özbey'in işini bitirdi. 28 yaşındaki futbolcuyla her konuda anlaşan Galatasaray yönetiminin sezon sonunda resmi imzayı attıracağı öğrenildi. Kariyerini sarı-kırmızılı kulüpte devam ettirmek istediğini belirten Erkan, "Geçtiğimiz yıllarda da G.Saray'a gelecektim ama hep pürüz çıktı. Çok mutluyum. Babam koyu G.Saraylı'dır. Ben de çocukluğumdan beri G.Saray'ı tutarım. Geçtiğimiz yıl Sami Yen'de attığım golle tuttuğum takımı şampiyonluktan etmiştim. Çok üzülmüştüm ama profesyonellik böyle bir şey. Umarım önümüzdeki yıl sarı-kırmızılı forma altında önemli başarılara imza atarız" dedi. Karabükspor'da parlayan Erkan, oradan Bursaspor'a transfer olmuş ve 5 yıl yeşil-beyazlı formayı giymişti. Tecrübeli savunmacı son 3 sezondur ise Gençlerbirliği için ter döktü. Erkan, savunmanın göbeğinde ve sağında görev yapabiliyor.

F

fiesta73

Guest
Uğur Yıldırım'ın gönlü G.Saray'da
Heerenveen’in Türk yıldızı Uğur Yıldırım, devlere mesaj yolladı: 'Gönlümde Galatasaray var. Ancak başka büyük takımlardan da teklif aldım.' Hollanda’da misyonunu tamamladığını ve artık ciddi hedefi olan takımlarda mücadele etmek istediğini söyleyen Uğur, “Gönlümde Galatasaray var. Ancak başka büyük takımlardan da teklif aldım. Ben profesyonel futbolcuyum. Geleceğimle ilgili olarak en iyi kararı vereceğim” ifadesini kullandı. Yıldırım’ın Hollanda ekibiyle iki yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

F

fiesta73

Guest
"Galiba G.Saray'da kalıyorum"

--------------------------------------------------------------------------------

Galatasaray’da, sözleşmesi sezon sonunda bitecek futbolcular arasında yer alan Hakan Şükür, bugüne dek yönetimden hiç kimseyle transfer görüşmesi yapmadığını söyledi. Teknik direktör Erik Gerets’in mutlaka kalmasını istediği tecrübeli futbolcu, "Henüz netleşmiş bir şey yok. Herhangi bir görüşme de olmadı. Fakat, ikinci başkanımız Adnan Polat’ın söylediğine göre, galiba Galatasaray’da kalıyorum" diye konuştu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8