Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Camtasia Studio 5.0

zavzagalı

New member
Local time
18:01
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
20056.jpg

Sürüm : 5.0
Boyut : 35.6 Mb
Kullanım İzni
: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 30 Gün
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi
: Windows XP/Vista
Üretici Firma
:
Tanıtım:
Camtasia Studio 5.0, Ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profesyonel bir yazılım.

Hazırladığınız görüntüleri kullanarak etkili sunumlar yapmanız için gereken yardımcı araçlar da deneme sürüm ile birlikte geliyor. Bunlar Macromedia Flash (.flv and .swf)
Windows Media (.wmv)
Apple QuickTime (.mov)
RealNetworks RealMedia (.rm) ve diğerleri.

Kaydettiğiniz görüntüler arasında geçiş yapmak, grafikler hazırlamak, çalışmalarınızı CD'ye yazmak ve flash ile internette yayımlamak bu programla çok kolay.

Bu sürümdeki "PowerPoint" eklentisi ile hazırladığınız sunumları "avi" formatında da kaydedebilirsiniz.

BU SÜRÜMDE NELER YENİ:

Rahatlıkla vidyo kontrollerini yakalayabilmeniz ve bu olaylara adaptasyon için zekice hazırlanmış bir arayüz.

Herhangi bir boyutta kristal berraklığında medya kontrolü-oynatım için Camtasia SmartFocus™ entegre edildi.

Kolay, çok yönlü vidyo paylaşımı için TechSmith ExpressShow™ programa dahil edildi.

Ekran üzerinde daha keskin düzeltme işlemleri

Profesyonel üretim tonları için özel olarak için ayarlanmış içerik vb.

Bunlar gibi daha birçok özellik yeni versiyonda mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için üreticinin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Camtasia Studio 5.0 Programını kullanabilmeniz için sisteminizde Windows 2000 veya Windows XP yüklü olmalıdır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Microsoft Windows XP, Windows 2000 veya Windows Vista

Microsoft DirectX 9 veya üst versiyonları

1.0 GHz işlemci minimum ~ Önerilen: 2.5 GHz (PowerPoint ve kamera kayıtları için.)

500 MB RAM minimum ~ Önerilen: 1.0 GB

Kurulum için 60 MB sabit disk alanı

MeKa

Banned
Local time
18:01
Aaaa zamdan başka görülmeyen bu ülkede 30 gün kısıtlamalı bilmem kaç dolarlık programa bu kadar para veremem...ve kullanamam...Lafım sana ama sen anla gelinim...

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8