Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

CA Anti-Virus 2007

zavzagalı

New member
Local time
09:00
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
2417.jpg

Tanıtım:
eTrust EZ Antivirus ya da yeni adıyla CA Anti-Virus, anlık koruma ve %100 koruma ile bilgisayarınıza virüs sokmaz. Diğer anti-virüslerden daha hızlıdır ve az yer kaplamaktadır. Siz işinizi yaparken o kendini sürekli günceller. eTrust EZ Antivirus ile bilgisayarınızı virüsler, solucanlar ve truva atlarına karşı koruyabilir ve böylece sisteminizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Programın yapımcısı Computer Associates güvenlik konusunda dünya lideri. Ayrıca program ICSA sertifikalı.

Özellikler:
Karantina Özelliği
Şüphelendiğiniz dosyalarınızı karantina altına alıp açılmalarını engelleyebilirsiniz.
Gelişmiş Yardım Sistemi
İngilizce biliyorsanız bu yardım sistemi size çok yararlı olacak. Bilemediğiniz her terimi, her konuyu burada bulabilirsiniz.
Anlık Koruma
Anlık internetten son virüs bilgilerini alıp gelişmiş anlık koruma sağlanır.
Otomatik E-Posta Taraması
Outlook Express, Outlook vb.. e-posta programlarından posta geldiğinde eTrust EZ Antivirus otomatik olarak o e-postayı ve eklerini tarar.
Gelişmiş Uyarı Sistemi
Bir tehlike anında hemen uyarı gönderilir. İstenirse detaylı ya da normal uyarı verilir.
Sıkıştırılmış Dosya Taraması
".zip", ".cab" vb.. sıkıştırılmış dosyalarda da tarama sağlanır.

Diğer Özellikler:
Bulduğu virüs, trojan vb dosyaları otomatik olarak siler.
Her gün otomatik olarak virüs veritabanını günceller ve son çıkan virüslere karşı sisteminizi korur.
E-posta adreslerinize gelen spam postaları bloke eder.

Yenilikler:
Artık daha gelişmiş Anlık Koruma Özelliği ile virüsleri oturduğunuz yerden daha çabuk yakalayabilirsiniz.
CA Anti-Virus artık %100 virüsleri yakalayabilmektedir.
Güvenlik duvarlarında olan Program İzleme Monitörü CA Anti-Virus'e de eklenmiştir.
Değiştirilmiş arayüz ve daha birçok özellikle CA Anti-Virus 2007'nin 90 günlük tam sürümü innDir.com ile karşınızda.

Uyarı: eTrust EZ Antivirus programının ismi, üretici firması olan Computer Associates Int. tarafından değiştirilerek CA Anti-Virus 2007 olmuştur. Programın yeni sürümleri bu şekilde piyasaya sürülmektedir. Ziyaretçilerimizin bilgisine sunarız.

Sürüm : 8.2
Boyut : 8.75 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 90 gün
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
Üretici Firma : Computer Associates Int.

Önemli: 90 günlük tam sürüm kaydınızı almak için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8