Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

***c A F E A S L A N ***

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fa77

Guest
yaklaşın ey cimbomlular bugün ziyafet var isteyen fenerliler ziyafetimizden ücretsiz faydalanabilir

baklava.jpg

F

fa77

Guest
işte şampiyonluk pastamız isteyen istediği kadar dilim alsın korkmayın daha bunun gibi 300 tane yaptırdım yetmezse diye bi 300 tane daha yapılıyor :)

cicekpasta.jpg

F

fiesta73

Guest
Bu şampiyonluk pastasından okkalı bir dilimde
seyfiye ben elimle yediriyorum.
Hani yağmasa bile en azından yürekten gürledi.
Tüm galatasaraylılara
16ncı şampiyonlukları
analarının ak sütü gibi
helal olsun.
Şampiyonluğa gelince
haftalar öncesinden şampiyonu belli bir lig oynuyorduk.
Ama ne zaman önüne gelen
yuvarlak laflar edip,
HAK EDEN ŞAMPİYON OLSUN
demeye başladı.
İşte o zaman bu kez
Allahın eli değdi
ve ve uzatmalarda beşiktaşa golü atan
Galatasarayı şampiyon yapıverdi.
Madem hakeden şampiyon olsun diyorsunuz
alın size şampiyon....
İşte CİM- BOM.

dedi.

:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:​

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Bu şampiyonluk pastasından okkalı bir dilimde

seyfiye ben elimle yediriyorum.
Hani yağmasa bile en azından yürekten gürledi.
Tüm galatasaraylılara
16ncı şampiyonlukları
analarının ak sütü gibi
helal olsun.
Şampiyonluğa gelince
haftalar öncesinden şampiyonu belli bir lig oynuyorduk.
Ama ne zaman önüne gelen
yuvarlak laflar edip,
HAK EDEN ŞAMPİYON OLSUN
demeye başladı.
İşte o zaman bu kez
Allahın eli değdi
ve ve uzatmalarda beşiktaşa golü atan
Galatasarayı şampiyon yapıverdi.
Madem hakeden şampiyon olsun diyorsunuz
alın size şampiyon....
İşte CİM- BOM.​
dedi.

:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

aŞKOLSUN ABİ PASDAN BANA DA BİR DİLİM KENDİ ELLERİNLE YEDİRMENİ BEKLERDİM :pepper:

F

fiesta73

Guest
Yaa sen misafirmisin. Olm ayrıca burası halen senin bizler misafiriz. henüz devir teslim yapılmadı biliyorsun.

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Yaa sen misafirmisin. Olm ayrıca burası halen senin bizler misafiriz. henüz devir teslim yapılmadı biliyorsun.

Teslim etmiyorum abicim burası parayla ölçülemez bi allahın kulu burayı benden teslim alamaz sen dahil :puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
BİR BABA HİNDİ , HERKES HADDİNİ BİLDİ !!!

fbcry1ip.gif

sampgs1ar.gif

50f028cf2c1mg.jpg

82hb.jpg

108jo.jpg

150cp.jpg

170gz.jpg

366cs.jpg

568am.jpg

asyhell1un0is.gif

Son düzenleme:

reis1905

New member
Local time
14:09
Abi şu pastadan bi tane de ben alayım mı??? Ayıp olur mu???

F

fa77

Guest
reis1905' Alıntı:
Abi şu pastadan bi tane de ben alayım mı??? Ayıp olur mu???

Nedemek abicim ilk 300 tanesi bitti yetiştiremiyorum fb lisi bjk lisi ts lisi hepsi davetlimizdir herşey şirketten bugün yiyin için ayrıca istek alınır varsa canınızın çektiği bişi hemen yaptırayım :pepper: :lovely: :pepper:

F

fa77

Guest
bugün hepinizi şişmanlatacam bakın ona göre buyruuuuuuuuuuuuuuunnnnn

baklava.jpg

Yeni çıktı tüm cimbomlulara sıcak sıcak

baklava.jpg

F

fa77

Guest
cimbom aşkıyla yanıp tutuşan cafemizde hiçbir ücret almadan yalnız galatasaraya sevgisiyle çalışacak 0-100 yaş arası kalifiye elemanlar aranmaktadır ilgilenenler galatasaray cafesi yemini ederek işbaşı yapacaktır işte galatasaray cafesi yemini SÖZ BESTE FA77

Sarı ve kırmızı renklere aşığım
Galatasarayın uşağıyım
Emrinize amadeyim
serviste şahaneyim :D

bu yemini eden herkes galatasaray cafede söz hakkı telif hakkı fa77 ve fiesta73 ne ise oda o olacaktır :D

seyfi

Administrator
Local time
63gf.png

20 denizli 45 manısa saat kaç?

Son düzenleme:
M

mmusti57

Guest
Sevgili abicim Çok fazla konuşuyorsunuz sende seyfide canımı sıkıyorsunuz biraz akıllı olun üstünüzü başınızı yırtmayın size çekmiş olduğum kutlama mesajlarını ve şampiyon ligte başarılı olmanız temennisini sizin gibi nankör taraftarların yüzünden geri aldım.Ayrıca allahın eli dediğin zannedersem haluk ulusoyun eli demek istedin siz halen insanlara iyi mesaj ve4rmekten yoksun tahrik edici laflar etmekten vazgeçmediniz allahtan sizi akıllandırması için dua ediyorum.Şu yazdığınız yazılara bak maçlar bitmiş şampiyon gs olmuş centilmen olanlar(benim gibi)gs'yı kutlamış siz hala düşmanlık aşılamaya yok şu takım ceza almalıydı,yok almamalıydı bunlarla uğraşıyorsunuz benim sabrımı zorluyorsunuz efendi olun biraz.bu seferlik ağzımı bozmuyorum sataşmalı yazılarınızı kaldırmanızı rica ediyorum.yoksa sonucuna katlanırsınız.saygılar:devilprv: :devilprv: :devilprv: :devilprv:

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
mmusti57' Alıntı:
Sevgili abicim Çok fazla konuşuyorsunuz sende seyfide canımı sıkıyorsunuz biraz akıllı olun üstünüzü başınızı yırtmayın size çekmiş olduğum kutlama mesajlarını ve şampiyon ligte başarılı olmanız temennisini sizin gibi nankör taraftarların yüzünden geri aldım.Ayrıca allahın eli dediğin zannedersem haluk ulusoyun eli demek istedin siz halen insanlara iyi mesaj ve4rmekten yoksun tahrik edici laflar etmekten vazgeçmediniz allahtan sizi akıllandırması için dua ediyorum.Şu yazdığınız yazılara bak maçlar bitmiş şampiyon gs olmuş centilmen olanlar(benim gibi)gs'yı kutlamış siz hala düşmanlık aşılamaya yok şu takım ceza almalıydı,yok almamalıydı bunlarla uğraşıyorsunuz benim sabrımı zorluyorsunuz efendi olun biraz.bu seferlik ağzımı bozmuyorum sataşmalı yazılarınızı kaldırmanızı rica ediyorum.yoksa sonucuna katlanırsınız.saygılar:devilprv: :devilprv: :devilprv: :devilprv:
musti kardeş ,bu haluk ulusoy denizli'demi yoksa fenerbahçe'demi oynuyor.
bir gol atamadı diye adama etmediğinizi bırakmadınız:) :)
bu arda yeni görevinde başarılar.
amma fanatık bir taraftarsın be kardeşim.
herşeyede alınıyorsun,ben bile senin kadar fanatik değilim:puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
mmusti57' Alıntı:

niye bu kadar sinirlisin abicim anlamadım gitti şurda tatlı tatlı baklavamızı yiyorduk buyur gel sende ye fenerlisin diye açmı bırakacaz ayıp salladın valla kimseye sataştığımız yok burası cafe aslan olmuş bitmiş maçlar işte sen tebriğini ettin bizde kabul ettik siz olsaydınız bizde sizi edecektik bu bu kadar basıt bu takımlar yıllardır şampiyor oluyor bu kadar büyütmeye gerek yok :lovely:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8