Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Bunun Adi Hoca-loto!"

seyfi

Administrator
Local time
00:50
Trabzonspor yönetimi teknik direktör konusunda tam bir çıkmaz yaşıyor ve edata ‘Hoca-Toto’ oynanıyor. Bordo-Mavililerin ilk tercihi Lucescu’ydu. Büyük bir umutlar beslenen Romen Hoca, “Türkiye’yi ve Trabzonspor’u düşünmüyorum” sözleri umudu bitirdi. Bunun üzerine, Halilhodziç’in önerisiyle Fransız Santini gündeme geldi. Ancak Santini’nin de şartlarının çok zorlayıcı olduğu dile getirildi. Fransız çalıştırıcı ile görüşmeler sürerken, anlaşmanın hiç de kolay olmayacağı ve sıkıntı yaşanacağı vurgulandı.
Souness’de Tazminat Çıkmazı
Geçtiğimiz hafta sonunda gündeme damgasını vuran isim ise Graeme Souness oldu. İskoç teknik direktör ile temasa geçildi. Kendisiyle kurulan sıcak ilişkide, “Newcastle United kulübü işime son verdi. Bunun karşılığı olarak da bana her ay yüklü bir tazminat ödüyor. Bu tazminatımı siz verirseniz gelebilirim. Ayrıca transfer ücreti de isterim” diyince yönetim geri adım attı. Alman Mathaues için de yapılan girişimlerin sonunda Alman Hoca, “Dünya kupasında yorumculuk yapacağım, gelemem” karşılığını verdi.
Güçlü İsimler ‘Hayır’ Dedi
Alman Toppmöller de gündemdeydi. Ancak ünlü teknik direktörün şartlarının ağır olduğu dile getirildi. İtalyan Lippi, Arjantinli Hector Cuper, “Türkiye’ye gelemeyiz” açıklamasında bulundular. Hollandalı Louis Van Gaal, “AZ 67 Alkmaar ile anlaşmam var. Teşekkür ederim” karşılığını verdi. Alman Schaeffer ise kendisine sunulacak teklifi beklerken, “Ben hazırım” mesajını iletti. Fakat bu isim de Trabzon’da fazla tutmadı. İtalyan Tardelli’de gelmeye sıcak bakarken, ‘aranan kan’ olması konusunda şüpheler yarattı.
Add De Mos İkiyi Böldü
Her konuda anlaşmaya varılan Hollandalı Add De Mos yönetimi adeta ikiye böldü. Geçmişte Ajax ve PSV gibi Hollanda devlerini şampiyon yapmış olan Mos’un son 2 yıl takım çalıştırmamış olması olması handikap olarak kabul edildi. Mos, Trabzonspor’a gelebileceğine dair açıklamalar yapması dikkat çekti. Add De Mos’a birkaç gün beklemesi söylendi. Yerli olarak Mustafa Denizli ismi tutmadı. Samet Aybaba sırada bekliyor. Ersun Yanal ismi konuşuluyor. Fatih Terim hayali ise milli takımın programı nedeniyle gerçekleşmedi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8