Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Bu örümcege dikkat..!!

SAFRAN

New member
Local time
07:15
Adi BROWNREDUSE olan bu örümcek türü, soktugu yere yumurtalarini birakiyor ve bu yumurtalar isiran kisiyi icten ice yiyiyor..

Bu tür vakalara Ankaradada rastlanmis.. Dikkatli olmakta fayda var..

brownreduse1nt.jpg

Isiriktan 3 gün sonra..

3gun2fu.jpg

4 gün sonra

4gun1sg.jpg

5 gün sonra

5gun0pj.jpg

6 gün sonra

6gun6hn.jpg

9 gün sonra

9gun2kh.jpg

10. gün sonunda

10gun0xw.jpg

melek_19

Guest
Local time
08:45
aman tanrım ne olmuş adamın eline öyle ya..ben daha önce böyle bişey daga duymuştum.kızın birinin saçının arasına girmişti.kızda en güzel saç yarışmasına katılmış kız birinci olmuş kız havasınıı atıcak ya bir hafta boyunca saçlarını yıkamamış sonra örümceklerden biri saçlarının arasına girmiş ve oraya yumurtalarını bırakmış ve zamanla bu örümcekler kızın beynini yemişler ve kız ölmüş..

F

fiesta73

Guest
Bana hiç inandırıcı gelmedi. adam her gün edavi olmayıp resim çektiriyor. hadiya..

seyfi

Administrator
Local time
banada dün buna benzer bir olaydan bahsedildi ama bumu bilmiyorum.
Köylerde şimdi tam otların biçilme zamanı,bu işi yapanlardan bir böcek tarafından ısırılıp ölenlerin olduğunu belirttiler ben ınanmadım.

Yaban Ali

New member
Local time
Isırdığı yere yumurta bırakması ve bu yumurtaların parmağı yemeside biraz ilginç..
Üreme durumu nasıl acaba?
Görünüm korkunç ama..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8