Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Beşiktaş'ı ortada bırakacak

kaptan-8

Co Admin
Local time
20:06
090220120923134628622_2.jpg
Beşiktaş patronu Demirören’le ilgili şok iddia yakınlarını şaşkına çevirdi. Seçimde başkana destek verenler “Bize verdiği sözleri unuttu. Hani seçimle gelirim seçimle giderim diyordu” dedi

Mehmet Ali Aydınlar’ın istifasının üzerinden 9 gün geçti. Türk futbolu patronunu arıyor, ama henüz somut bir adım atılamadı. Çok sayıda isim gündeme getirilse de büyük çoğunluğun destek verdiği bir adayda henüz anlaşma sağlanamadı. Bu konuda en önemli hamleyi yapması gereken taraf elbette Kulüpler Birliği. Ama onlar bırakın bir başkan bulmayı, kendi aralarında uzlaşma sağlayıp aday bile çıkaramıyor. Kendi aralarında kavga etmekten bir adım öteye gidemiyor. Bazı adayların ismi toplantılarda masaya yatırılıyor da burada da yine yanlış yapılıyor. Ankara’da son genel kurulda yaşananlardan ders çıkarılmamış gibi diğer liglerin temsilcileri, taban birlikleri yine gözardı ediliyor. Son toplantıda Şenes Erzik, Haluk Ulusoy, Levent Bıçakcı, Mehmet Ali Aydınlar isimleri veto yedi. Lütfi Arıboğan’a özellikle Fenerbahçe şiddetle karşı çıktı. Trabzonspor, Fenerbahçeli bir başkan istemediğini bildirdi. Şimdilik öne çıkan isimler ise Yıldırım Demirören, Murat Aksu ve Mehmet Atalay olarak kaldı.

KAMER’İN SÖZLERİ DOĞRU
Fenerbahçe Kulübü dün resmi sitesinden açıklama yaparak Yıldırım Demirören’in başkanlığını istedikleri yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Bildirdi bildirmesine de acaba gerçek öyle mi? Şimdi her ne kadar şakaya, espriye vurulmaya çalışılsa da Asbaşkan Cihan Kamer’in önceki günkü toplantıda Demirören’e yönelik, “Başkan sen olsana” dediği bir gerçek. Toplantıdan sonra kulüp başkanlarının çoğunluğunda oluşan algı, “Demirören bu teklife, federasyon başkanlığına sıcak bakıyor” şeklinde.

‘BAŞKAN OLACAK’
Beşiktaş cephesinde ise Yıldırım Demirören’e yönelik tepkiler var. Özellikle yakın çevresinde. Beşiktaş’ın artan borçlarından başkanın da yıldığı, “Artık kaynak yaratamıyorum” diyerek dert yandığı söyleniyor. Hatta bazı isimler Demirören’in federasyon başkanı olacağından emin. Tepkilerini de “Başkan bize verdiği sözleri unuttu. Hani ‘seçimle geldim seçimle giderim’ diyordu. Bizi ortada bırakıp gidecek” sözleriyle dile getiriyor.

‘ÖNERİYE HAYIR DİYEMEZ’
Genel görüş şu: “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Zaten Demirören de federasyon başkanlığına aday olmadığı yönünde resmi bir açıklama yapmıyor. Kapıyı açık bırakıyor. Sayın Başbakan ile de görüşeceğini söyledi. Olası bir öneri karşısında hayır diyemez. Bu nedenle açığa düşmek de istemiyor.” Böyle bir ihtimal şu anda var. Gerçekleşir gerçekleşmez. Bunu zaman gösterecek.

TARAFTAR YORUMLARI

Ya ben tarihi mi yanlış biliyorum. 1 Nisan’a daha çok var.
Rüyamda görsem inanmazdım.
Beşiktaş’ın hali ortada. Sıra Türk futbolunda. Haydi hayırlısı...
Umarım Federasyon Başkanı olur. Beşiktaş başkanı olmasın da ne başkanı olursa olsun.
TFF Başkanı olursa Beşiktaşlılar’ın ardından ülke olarak ileride “YETER YILDIRIM DEMİRÖREN YETER” diye tezahüratlar yapılabilir.
Fenerbahçe’nin istemesi kadar doğal bir şey yok. Zaten F.Bahçe’nin gizli başkanı gibi.
Körler sağırlar birbirini ağırlar.
Demirören başkan olursa G.Saray küme düşer, diğerleri ise aklanır.
Yok artık daha neler. Oldu olacak TFF Başkanı Aziz Yıldırım olsun.
Bir kaç yıl Avrupa’ya gitmeyelim diyen birine başkanlık öneriliyor. Vay be! Bakalım altından ne çıkacak.
Kulüpler Birliği mi, kader birliği mi! Vakfı mı?
NATO, UEFA, TFF, FENERBAHÇE, G.ANTEP... Yeter ki gitsin. Nereye başkan olursa olsun. Giderse kırk gün kırk gece kutlama yapalım.
Ernst’ten sonra Yıldırım Demirören de kulüpten alacakları için FIFA’ya başvurdu

Habertürk

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8