Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Aziz Aksoy(yunusun aziz)

seyfi

Administrator
Local time
09:27
zeyra0218tr3.jpg

Aziz abi,akrabamızın akbabası gibi en manzaralı yerden köye kuşbakışı bakan bir yerde oturmaktadır.Kendisi şehirlere olan bu göçler nedeniyle galiba kendisini artık yanlız hissetmektedir.Selamlar sana Aziz Ağabey!

F

fiesta73

Guest
sizde bu güzel yerleri bırakıp istanbula göçenler şimdi imrenerek bakarsınız bu cennet yerlere. 1993 yılında sizin yaptığınız bu hataya az kalsın bende düşecektim. Son anda yırttım.

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
07:27
Seni kiskanmamak elde degil Aziz abi.

M

MEHMET_35

Guest
cennet te yaşıyorsun abi kıymetini
bilmen gerekir aziz abi

jackall

Guest
Local time
evet aziz abi adam o havada hasta bile olmaz sırf oksijen vardır allah sana uzun ömürler versin

seyfi

Administrator
Local time
Turan buraya bak...........

A

alpalaba

Guest
yanlız köyde pansiyon yokmuş büyük eksik sabah orada uyanmadıktan sonra tadına varılmaz sanıyorum :)

erhan61

New member
Local time
hakikaten filinta gibi delikanlı imiş...:)

tuana

New member
Local time
Web sitesi
www.combeki.net
evet köyde pansiyon yok ama.....gönülleri pansiyondan geniş olan insanlarla dolu......seyfi bey paylaşımınıza tşk.....bu arada aziz abide karizmatik çıkmış hani....evinin manzarasıda nefistir...

seyfi

Administrator
Local time
evet köyde pansiyon yok ama.....gönülleri pansiyondan geniş olan insanlarla dolu......seyfi bey paylaşımınıza tşk.....bu arada aziz abide karizmatik çıkmış hani....evinin manzarasıda nefistir...
Bizim köydensiniz galiba?

rustemcinar

New member
Local time
seyfi kardes sizede tesekkur ederim bu sitede cok buyuk emeginizin oldugugundan dolayi . aziz abinin resmine gelince cok yaslanmis gorunuyor en son 76 da kibrista gormustum fakat yinede dinc duruyor kendisine selam ve saygilarimi iletirim h cinar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8