Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ayrilik Sinyalleri.

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
07:11
ertugrulsaglam004b_0711.jpg

Ayrılık sinyalleri

Beşiktaş'ın Liverpool'a 8-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından başkan Yıldırım Demirören soyunma odasına gelerek, oyuncularına ve teknik heyete sert bi tepki gösterdi.
Maçın ardından tansiyonu düşen ve bir süre rahatsızlık geçiren Demirören, kendisini iyi hissettikten sonra soyunma odasına indi.
Demirören, Beşiktaş tarihine böyle bir leke yazdırdıkları için bütün futbolcularına sinirli bir şekilde tepki gösterirken, böyle bir rezaletin kabul edilemez olduğunu ve yüreğini ortaya koymayan oyuncuların bu takımda yeri olmadığını ifade etti.
Demirören, kısa bir süre kaldığı soyunma odasının ardından, yönetim kurulu üyeleri ile berabere kısa bir durum değerlendirmesi yaptı. Bu değerlendirmenin ardından yanındaki tüm yöneticileri uzaklaştıran Demirören, kendisine moral vermeye çalışan arkadaşlarını, "Beni ailemle başbaşa bırakın" dedi.
Ailesinin kendisine moral verdiği gözlenen Demirören, daha sonra yönetim kurulu üyeleriyle beraber güvenlik çemberi altında stadı terk etti.
Stad dışında taraftarlar Demirören'in lehine tezahüratlar yaparken, İngiliz güvenlik güçleri başkan ve yönetim kurulu üyelerinin görüntüsünün alınmasına engel oldu.
Beşiktaşlı futbocular ise, taraftarların tepkisi ve kendileri aleyhine yapılan tezahüratlar eşliğinde stadı terk etti.
Takım otobüsünde yer almayan teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Menajer Sinan Engin birlikte, Yıldırım Demirören'in kaldığı otele gittiler. Burada yapılan görüşmede Ertuğrul Sağlam'ın, kendisinden istenildiği takdirde istifa edebileceğini söylediği öğrenildi.
Genç teknik adamın, takımın başında kalıp kalmayacağının son kararının, bu gece yapılan toplantının ardından netleşeceği ifade edildi.
Öte yandan, maçın ardından Sağlam'ın stadı en son terk ettiği ve yaklaşık 15 dakika soyunma odasında tek başına oturduğu öğrenildi.

Kaynak: DHA

bymarti

New member
Local time
09:11
süleyman seba yı gönderen bir camia bence ilahi adaleti yaşıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8