Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ayman ve Risp sözleşme imzaladı

alos61

New member
Local time
09:33
Ayman ve Risp sözleşme imzaladı
video.gif

180107aymanrisp.jpg
Ayman ve Risp bugün saat 11:30'da kendilerini Trabzonspor'a bağlayan imzayı M.Ali Yılmaz Tesisleri'nde attılar.

trans.gif
Yönetim Kurulu Üyemiz Kahraman Altuntaş'ın da hazır bulunduğu imza töreninde Ayman ve Risp, kendilerini 2.5'ar yıllığına Trabzonsporlu yapan sözleşmeleri imzaladılar.

Yönetim Kurulu Üyemiz Kahraman Altuntaş, imza töreninde yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği 2 oyuncunun kadroya katıldığını belirterek, "Risp ve Ayman'ın başarılı olacaklarına inanıyoruz" dedi.

Kahraman, yabancı kontenjanıyla ilgili sorulan bir soru üzerine de, "Bu konuda gerekli tedbirler alınmıştır. Kulübümüzün 1 lirasını bile sokağa atma durumumuz yok. Szymkowiak'ın kulübümüze gönderdiği bir yazı var. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Yabancı kontenjanı konusunda bir sıkıntımız yok" diye konuştu.

Mısırlı futbolcu Ayman imza töreninde yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un çok büyük bir camia olduğunu vurgulayarak, "Çok heyecanlıyım. Herkesin bizden beklentileri var. İnşallah bu beklentilere cevap vereceğiz. Trabzonspor'u en iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Ziya Hoca'nın eski öğrencisiyim. 4 sezon onunla çalıştım. Onunla birlikte Trabzonspor'da da çalışacak olmak gurur verici" ifadelerini kullandı.

İsveçli defans oyuncusu Risp de, Trabzonspor'da olmaktan mutluluk duyduğunu kaydederek, "Trabzonspor Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri. Bu benim için çok büyük bir şans olacak. Takımın açığını kapatmak için çalışacağız. Trabzon'a geldiğim süre içinde buranın güzel bir kent olduğunu gördüm. Burada iyi vakit geçireceğimi düşünüyorum" diye konuştu.

Ailesi ile ilgili problemleri bulunduğu iddialarını da kabul etmeyen Risp, "Bu yazılanlar doğru değil. Eşimin bakışı da iyi. Sadece çocuklarım Ankara'da İngilizce eğitim görüyordu. Onu da burada çözdük" açıklamasını yaptı.

Takımımızda Ayman'ın 12, Risp'in ise 33 numaralı formayı giymeleri uygun görüldü.

video.gif

180107aymanrisp1.jpg

180107aymanrisp2.jpg

180107aymanrisp3.jpg

180107aymanrisp4.jpg

180107aymanrisp5.jpg

180107aymanrisp6.jpg

18.01.2007 12:40:00​
Alıntı

MüDüR

Administrator
Local time
08:33
eline sağlık paylaştiginiz icin cok tşk..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8