Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Arkadaşlar Lütfen Okuyun

safak71

Banned
Local time
07:10
Sevgili üye arkadaşlar bizler bu sitemizin fedekar ve emekci üyeleri olarak her şeyden önce bir aileyiz ve çerçeve içerisinden tüm takım taraftarlarına bir fenerbahçe taraftarı olarak bir çağrıda bulunmak istiyorum gelin bir aile norm ve kuralları içerisinde bu kutsal kurum olan aile kurumu adına sitemizde dil,din ırk,mezhep.gözetmeksizin tüm takım taraftarı arkadaşlarımız takım ayrımı yapmadan aşırı fanatik tutum ve davranış sergilemeden bir birimize saygı ve sevgi kuralları içerisinde davranalım bir fener.gs bjk.gs fener.bjk maçları ve diğer anadolu takımlarının sonrasında o engin hoş görü ve kültür seviyemiz dahilinde karşı takım taraftarı olan arkadaşımızı ilk kutlayan yenildiği zaman ilk teselli eden kişi olma şerefine bizler nail olalım varmısınız eğer benim gibi düşünen varsa lütfen bu kampanyaya destek versin sloganımız HEP DESTEK TAM DESTEK Olsun saygılar sunarım

F

fiesta73

Guest
Bak sen, nasıl olacakbu iş. Aşağıdaki teklif sizden mi geliyor sevgili Şafak71...
tüm takım taraftarı arkadaşlarımız takım ayrımı yapmadan aşırı fanatik tutum ve davranış sergilemeden bir birimize saygı ve sevgi kuralları içerisinde davranalım bir fener.gs bjk.gs fener.bjk maçları ve diğer anadolu takımlarının sonrasında o engin hoş görü ve kültür seviyemiz dahilinde karşı takım taraftarı olan arkadaşımızı ilk kutlayan yenildiği zaman ilk teselli eden kişi olma şerefine bizler nail olalım varmısınız eğer benim gibi düşünen varsa lütfen bu kampanyaya destek versin sloganımız HEP DESTEK TAM DESTEK Olsun saygılar sunarım
Centilmen fenerbahçeli sen, mmusti57, çağrı ve neco yeğenim henüz bir berabere kalan Galatasaray'ın bölümüne akbaba gibi saldırıp alay ediyorlar. Böyle mi olacak yenilen takımın taraftarını teselli. Siz bunu mu kasdettiniz.
Siz federasyonun aldığı yeni kuralları yayımlıyorsunuz, Çağrı galatasaray maçının pozisyonlarını yayımlıyor. biriniz diyor ki. Eğer penaltı atılırken vuruştan önce rakip takım oyuncusu sahaya girerse bu ihlal olur veeğeratışgol olmadıysa tekrar ettirilir. Çağrının yayımladığı fotoğrafta da görüleceği gibi atış yapılmadan 5 rakip futbolcu içeri giriyor ve kaleciden dönen topu içerierken giren rakip futbolcular kurtarıyor. Yani bir ihlal var ve penaltının tekrarı gerekir. Varmı buna bir itirazı olan sevgili centilmen barış gönüllüsü fenerbahçeliler.
Teselli yapacaksanız bu ihlali gündeme getirip tesellietseydiniz ya alay edeceğinize. Bakın ben imzamdaki aslanı bile kaldırdım sırf kuşları ürkütüyor diye birde sizin yaptığınız saldırılara ve ondan sonrada gayri samimi centilmenlik kurslarına bakın.
Siz bu masalları bırakın aşağıdakil inkte verdiğim kurallara uyun yeter gerisi kendiliğinden gelecektir.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
fiesta73' Alıntı:

Centilmen fenerbahçeli sen, mmusti57, çağrı ve neco yeğenim henüz bir berabere kalan Galatasaray'ın bölümüne akbaba gibi saldırıp alay ediyorlar. Böyle mi olacak yenilen takımın taraftarını teselli. Siz bunu mu kasdettiniz.
Siz federasyonun aldığı yeni kuralları yayımlıyorsunuz, Çağrı galatasaray maçının pozisyonlarını yayımlıyor.

çok kırdın kalbimi abi istiyorsan bidaha galatasarayla ilgili haber vermem.biz senin bildiğin o akbabalardan değiliz.istiyorsan bidaha galatasaray bölümüne bile girmem.ayrıca ben sadece galatasaray değil bütün takımların heberlerini vermeye çalışıyorum.sizi kıracak bişey yaptıysamda özür dilerim.
saygılarımla;

safak71

Banned
Local time
Sevgili üstadım öncelikle benim Galatasaraylı dostlarıma bu beraberlik sonrası hiç bir telkinim olmadı ve aslada olamaz ben sporun dosluk ve kardeşlik için yapıldığına inanan biriyim ikincisi sizin gibi site yönetinde bulunan bir abimin her ne olursa olsun benim bu başlattığım kampanyaya destek vermesini beklerdim böyle bir tepki beni hayal kırıklığına uğrattı ama ben sizin çok bunaldığınızı anladığım için sizi anlıyorum bu serzenişinizede hak veriyorum inşaallah bundan sonra bu gibi karşı takım taraftarlarının eleştirilerine değil teselli msj larına nail oluruz bakın sizde benim gibi bu durumları hoş karşılamıyorsunuz o zaman ne yapacaksınız HEP DESTEK TAM DESTEK deyip kampanyama destek vereceksiniz bu yukarıda yazmış olduğunuz mesajda sanırım takımınızın iyi bir başlangıç yapamamasından kaynaklanıyor bundan sonraki musabakalarınızda başarılar dilerim ne FENER GALATASARAYSIZ nede GALATASARAY FENERSİZ yapabilir...saygılar sunarım

F

fiesta73

Guest
çağrı' Alıntı:
çok kırdın kalbimi abi istiyorsan bidaha galatasarayla ilgili haber vermem.biz senin bildiğin o akbabalardan değiliz.istiyorsan bidaha galatasaray bölümüne bile girmem.ayrıca ben sadece galatasaray değil bütün takımların heberlerini vermeye çalışıyorum.sizi kıracak bişey yaptıysamda özür dilerim.
saygılarımla;

Sevgili çağrı öncelikle sana cevap vereyim. Ben bir galatasaray taraftarıyım ama hepsi o kadar. Benim için önce sizler daha sonra galatasaray gelir. Ayrıca orada dört tane isim yazdım bunlardan iki tanesi de kardeşim ve yeğenim. Benim söylediklerim çok basit şeyler.Hiç gereği yokken bir konu açılıyor ve dört fenerbahçeli ince ince alay ederek galatasaraylılarla kafa bulmaya çalışıyor.ondan sonra galatasaraylı mehmet35 de tahriklere kapılıp fenerin avrupa karnesi ile alay etmeye başlıyor. Bunların hepsi yanlış. Kimse bana hikaye anlatmasın. forumun kuralları bellidir ve mutlaka uygulanacaktır. Benim cevabımda fenerbahçe ile alay eden bir cümle varmı.
İki güzide takımımız bu hafta içinde çok önemliiki ön eleme maçı oynayacak. Biz bu maçlara konsatre olup birbirimize destek vermemiz gerekirken. o lüzumsuz konuda ki sürtüşmelere bir bakın. İki de birde benden özür dileme ne beni kıracak nede suç olabilecek birşey yapmadın. Ben seni değil o konuda ki kişileri eleştirdim. Sen de onlardan biriydin sadece.
Gelelim Şafak71 kardeşimizin söylediklerine...

Sevgili üstadım öncelikle benim Galatasaraylı dostlarıma bu beraberlik sonrası hiç bir telkinim olmadı ve aslada olamaz ben sporun dosluk ve kardeşlik için yapıldığına inanan biriyim ikincisi sizin gibi site yönetinde bulunan bir abimin her ne olursa olsun benim bu başlattığım kampanyaya destek vermesini beklerdim böyle bir tepki beni hayal kırıklığına uğrattı ama ben sizin çok bunaldığınızı anladığım için sizi anlıyorum bu serzenişinizede hak veriyorum inşaallah bundan sonra bu gibi karşı takım taraftarlarının eleştirilerine değil teselli msj larına nail oluruz bakın sizde benim gibi bu durumları hoş karşılamıyorsunuz o zaman ne yapacaksınız HEP DESTEK TAM DESTEK deyip kampanyama destek vereceksiniz bu yukarıda yazmış olduğunuz mesajda sanırım takımınızın iyi bir başlangıç yapamamasından kaynaklanıyor bundan sonraki musabakalarınızda başarılar dilerim ne FENER GALATASARAYSIZ nede GALATASARAY FENERSİZ yapabilir...saygılar sunarım

Allahını seversen Şafak71 benim bunaldığımı nereden çıkardın. Benim tüm yaşamım Galatasaray değil. Beraberede kalır mağlupta olur. Neticede aslanlar gibi oynayıp iki penaltıyı gole çeviremeyerek berabere kalmıştır. İki gün sonra isterse avrupa kupasında da yenilsin biraz üzülürüm hepsi o kadar, sağlık olsun der yaşamıma devam ederim. Sana destek vermemi istiyorsun bundan daha güzel destek mi olur. Sana o fenerbahçe avatarını dahi ben ekledim. kendi imzamdaki kuşları ve aslan figürünü imzamdan kadırdım sırf sizleri tahrik etmesin diye. Her hangi bir bölüme gidip te karşı takımı tahrik eden ne konu açıyor nede mesaj yazıyorum. Daha nasıl destek istiyorsun ki!. Lütfen sağduyulu olun biraz. Demogoji yapıp bu yolla zeytinyağı misali üste çıkmaya kalkmayın. Yanlış adam seçmişsiniz derim. Boş verin bu tür muhabbetleri. Çağrı burada benim en sevdiğim gençlerin başında geliyor. Zaten benim ona olan laflarımın onu üzmesinin tek nedenide bana olan sevgisi. Senin de forumumuza gelmenden ve seni tanımaktan müthiş keyif aldım. Ama bunu başka mecralara çekip baltalarınızı kınından çıkarmayın. Hele bir ligin ortası gelsin bakalım. Ohooo daha neler olacak, ne yazışmalar yapacağız. Fakat hepsindede takım sevgisinin önünde arkadaş ve dost sevgisi olmalı. Kalın sağlıcakla.:lovely:

safak71

Banned
Local time
sevgili abiciğim öncelikle avatar için çok teşekkür ederim benim amacım sitedeki tüm üye arkadaşların bir takım uğruna birbirlerini kırmasın üzmesin dahada önemlisi hep biribirlerini destekleyip gözetmesidir benim hiç bir art niyetim yoktur aslında GS amblemini kaldırmakla bence hata etmisin çünki eğer biz bir alile isek ve bir aile ferdimiz tuttuğumuz takımdan dolayı bizi eleştiriyorsa ve bu eletiriler kırıcı ve üzücü oluyorsa varsın öyle bir aile ferdimiz olmasın bu benim fikrim ben insanları seven onlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışan şu gönül pınarımdan akan sudan ikram eden gönüleri kırılmış umutları yıkılmış kim varsa acizane gönlümü açıp yardımını koşan biri olarak her zaman insanlara yardım etmeyi küskünleri barıştırmayı kendime bir görev bilen biriyim bu benim hamurumda olan istesemde vazgeçemediğim bir huyum onun içinde tüm insanlara yardım etmekten zevk alan birisi olarak ilk işim bu sitede böyle bir konu açarak dostluk ve kardeşlik bağımızın daha pekişmesini istedim eğer bunu demagoji olarak görüyorsanız eyvallah eğer zeytinyağı misali diyorsanız yine eyvallah görüşünüze sadece saygı duyarım size başarılar dilerim...saygılarımla

F

fiesta73

Guest
safak71' Alıntı:
sevgili abiciğim öncelikle avatar için çok teşekkür ederim benim amacım sitedeki tüm üye arkadaşların bir takım uğruna birbirlerini kırmasın üzmesin dahada önemlisi hep biribirlerini destekleyip gözetmesidir benim hiç bir art niyetim yoktur aslında GS amblemini kaldırmakla bence hata etmisin çünki eğer biz bir alile isek ve bir aile ferdimiz tuttuğumuz takımdan dolayı bizi eleştiriyorsa ve bu eletiriler kırıcı ve üzücü oluyorsa varsın öyle bir aile ferdimiz olmasın bu benim fikrim ben insanları seven onlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışan şu gönül pınarımdan akan sudan ikram eden gönüleri kırılmış umutları yıkılmış kim varsa acizane gönlümü açıp yardımını koşan biri olarak her zaman insanlara yardım etmeyi küskünleri barıştırmayı kendime bir görev bilen biriyim bu benim hamurumda olan istesemde vazgeçemediğim bir huyum onun içinde tüm insanlara yardım etmekten zevk alan birisi olarak ilk işim bu sitede böyle bir konu açarak dostluk ve kardeşlik bağımızın daha pekişmesini istedim eğer bunu demagoji olarak görüyorsanız eyvallah eğer zeytinyağı misali diyorsanız yine eyvallah görüşünüze sadece saygı duyarım size başarılar dilerim...saygılarımla
Hele bir ligin ortası gelsin bakalım. Ohooo daha neler olacak, ne yazışmalar yapacağız. Fakat hepsindede takım sevgisinin önünde arkadaş ve dost sevgisi olmalı. Kalın sağlıcakla.:lovely:

safak71

Banned
Local time
ŞAMPİYON CİMBOM

BAŞARILAR..BAŞARILAR

M

MEHMET_35

Guest
en büyük dostluk unutmayın hepsi türk takımı saygılar ......... tabi bir cimbom taraftarı olarak gönlümde cimbomun şampiyon olaması .... saglıcakla kalın .....

Ödül Avcısı

New member
Local time
Zorlama dostluklar, gerçek dostluklara dönüşür inşallah. Zor ama imkansız değil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8