Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

arakli.gen.tr ailesi gezi turu...

yetti_kader_61

New member
Local time
23:10
resim030jk1.jpg

iboli61

New member
Local time
helal olsun size inanın yerinizde olmak isteyen çok kişi vardı çok şanslısınız helal olsun hepinize çok teşekkür ederim bütün resimleri aldım inşallah birdahakine orda olmak nasip olur

_kartanesi_

New member
Local time
canlarım benim ya harikasınız gerçekten... ay allahım ilkdefa orda olamadığıma bukadar üzüldüm he:(
buluştuğunuz yetmiyomuş gibi bide parka gitmişsiniz:(
kız elmas öldürücem seni bensiz eğlenirsin he:D
helal olsun sizlere diyorum başka bişey diyemiyorum allah bozmasın inşallah bu ailemezi:):):):)

laz_salih

New member
Local time
cok guzel bır gezı oldu cok eglencelı cok zevklı oldu herkese teşekur ederım ozelıkle bu toplantıyı ayarlıyanlara
laz_salih

elmas

New member
Local time
canlarım benim ya harikasınız gerçekten... ay allahım ilkdefa orda olamadığıma bukadar üzüldüm he:(
buluştuğunuz yetmiyomuş gibi bide parka gitmişsiniz:(
kız elmas öldürücem seni bensiz eğlenirsin he:D
helal olsun sizlere diyorum başka bişey diyemiyorum allah bozmasın inşallah bu ailemezi:):):):)

aşkım park olayı benden çıktı ama en komik olanıda emin hocanın gondolun tepesinde bize buna kim bindirdiye 100 defa sorması oldu şahsen gülmekten gondolda olduğumu bile anlamadım hatta eminb hoca tekrar hatim indirmiş diye bir söylentide geçiyor :) gerçekten süper geziydi keşke tüm ailemiz orada olabilseydi ama sizler hep yanımızdaydınız sizleri seviyoruz canım ailem...

yetti_kader_61

New member
Local time
cekıldıgımız yenı resımlerde yolda...ısallah bu aksamda onları ya da en gec araklıspor acılıs gununde cekecegımız resımlerle beraber yolluyacagız...

seyfi

Administrator
Local time
Beyza burada.......

beyza

New member
Local time
ben resimlerin hepsine baktım yinede sağol seyfi abi

shape1
shape2