Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin

A

alpalaba

Guest
AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin kaldırılmasını
protesto ediyoruz!
Ulusal bilincimizi yavaş yavaş yok etmelerine izin vermek istemiyorsanız iletebileceğiniz kadar iletiniz!

F

fiesta73

Guest
Ercü abi bundan 7-8 yıl önce Selçuk-Efes adlı bir yerel gazetemiz vardı "halen gazete devam ediyor" bende bu gazetede "Oltama takılanlar" başlıklı köşemde yazardım. Bir gün bir yazımda "ben bu ülkede, ülkemin kurucusu olan Atatürk' ün devrim ve fikirlerini yaşatmak için ve Atatürk'ü korumak için ADD. (Atatürkçü Düşünce Derneği) nin kurulmuş olmasından büyük zul duyuyorum" dediğim zaman ADD yöneticileri bana kızmıştı. İşte o gün benim ne demek istediğimi anlamayan zihniyetlerin sonucu bu gün bu durumlara geldik. Sana yürekten katılıyor ve destekliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8