Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

10 gün kadar yokum.

MeKa

Banned
Local time
18:39
Sevgili arkadaşlarım

Emir büyük yerden..Yani büyüklerden.Sevgili anne-babam beni özlemişler.Gelmemi istiyorlar,ayrıca benim de gitmekten yanadır gönlüm.Zira yanda değerli komşumuzda benim dişlere kafayı takmış vaziyette,dün gece aradı daha gelmiyormusun? diye.Dişlerimi kontrol edecek ayrıca doktor oğlu yine ufaktan bir çekup yapacak..Elimi yeni duydu..Saklıyordum sizler hariç tüm aileden.Bu yüzden 10 gün kadar aranızda olamayacağım ama hep gönlüm sizinle..Gittiiğim yerde de bilgisayar var..Buradan takılırım yine..Gittiğim yeri belirtmemişim,bittikten sonra geldi aklıma.Tekirdağ yakınlarında anne babamın yaşadığı yer ve bizimde yazdan yaza yanlarına gittiğimiz iki katlı bir ev.Yazlık,, küçük şirinmi şirin bir yer ama,, BOTAŞ (Doğalgaz) geldi yakınımıza rahatlık kalmadı buralarda da..

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Fazla uzatma sakın...........

A

alpalaba

Guest
bana yakın geliyorsun ve ne yazıkki bende bir hafta oralarda yokum ne kötü zamanlama oldu

R

ra82

Guest
gözlerimiz arıyacak seni meka baba :( ama bizede yakınlaşıyorsun :) fazla özletme kendini :36_3_16:

admin

Administrator
Yönetici
Local time
iyi tatiller diyeyim kışında pek tatil sayılmasada eh işde kafa dinlemek için gereklibence
Yolun açıkolsun çabuk git çabuk gel.

atabey

New member
Local time
Güle güle git sevgi kelebeği. :36_1_23:
Özletme kendini...:36_3_16:
:36_3_16:

MeKa

Banned
Local time
off,, of cevaplar öldürdü, mahfetti beni,ne çok sevenim varmış.Özleteceğim kendimi herhalde ama yeğen adsl bağlattırmış.Bu kadar çok olmasada aralıklı girerim oralardan yinede..
Ercü abi,kötü şanssızlık.Dişler için İstanbul şişliye gidecektim.1 hafta yokmuşsun ne yapalım sağlık olsun.

Ben bir kelebeğim,,daldan dala uçar,,yollarda çoşarım....he he he he sağolasın atabey.Sağolasın sevgili kızım ra82,seyfi,admin..

Gelene kadar da şu imzamı kaldırayım biraz,, neşem yerinde bu günlerde..Seyfinin hemşerilerinide devirdik yaa..Dokunmayın bana..

Son düzenleme:

Denizce

üye
Local time
16:39
Hayirli yolculuklar dilerim sag salim gidip gelin..

F

fiesta73

Guest
Mekacım annene olan tutkunu bilirim. gidence bizim yerimizede annenin o mubarek ellerinden öpüver. ayrıca geçen sefer annenin ve evinizin fotoğrafları eşliğinde birf lash ını izlemiştim. Yine bekliyorum bir benzerini daha. sağlıcakla git sağlıcakla gel. Sanada keyifli bir on günlük tatil dlerim.

M

mmusti57

Guest
Sevgili dostum meka seni çok özleyeceğiz seni seviyoruz her zaman bizler seninleyiz kendine iyi bak :36_3_16: seni ayrıca imzanı bende kullana bilirmiyi çok hoşuma gitti sevgi ve saygılarımla hoşçakal.:36_3_16:

viyolcu

New member
Local time
slm kendini özletme

abi inşallah :36_1_23:

sag salim dönersin:36_3_16:

hayırlı yolculuklar kendini özletme:36_3_16:

shape1
shape2
shape3
shape4