Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

10.4 şasede besleme sorunu

radarast

New member
Local time
10:49
arçelik 37 ekran 10. 4 şase televiziyonum var. fu102 sigortasının bir ucuna kadar 130v okudum. baktım sigorta atık değiştirdim. buseferde fu 101 sigortayı attırıyor. yardım edebilirmisiniz.

zakutoglu

New member
Local time
arkadasım acıkcası arızabdan birşey anlamadım cunkı 130 volt okudugun yer sanıyuorum besleme sonrasıdır ve sıgorta oldugunu soluyorsun besleme sonrası sıgorta olmaz cok dusuk omage li direnç olur arızanı tam net olarak belırtırsen yardımcı olurum ınsallah

KAZGEZ

New member
Local time
Besleme siwinmot trafonun pirimen kısmında aleminyum sogutucuya bağklı fet transistör kısadevreolabilir tda4605 1uf 47uf 2aded kondansatör 3ad 1vatt direnç var bunlardan arızalı olanıdeğiş çalışması lazım çalışmasa siwiçmot trafo arızalıdır 2ad 47uf ile 1 uf kondansatör sağlamda olsada değiştir çalışması lazım usta deilsen işi büyültürsün kurcalamasan iyiolur kolaygelsinhayırlı işler. Gezmiş elektronik kazım gezmiş ömr evleri camii yanı atakum samsun Tel:0362 4390205 05363167569

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8