Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

ismimi değiştimek istiyorum

SaTBiL™

Administrator
Local time
12:51
Web sitesi
www.cekingen.net
şöyle söyleyeyim ben aslında ilk zamanlar bu forumun ötekilerden farkı yok sandım. başka forumlardaki herşey var sitemizde.yok yok. ama başka forumlarda bir tek şey eksik.DOSTLUK arkadaşlık.Ben bu sitede bunu gördüm özellikle fiesta73 abim mehmet öztürk kardeşim,(safran abim daha yeni tanıştık ),seyfi abim,xmetrox bunlar ilk aklıma gelenler.bu yüzden herkesin samimi ve güvenilir kişiler olduğunu düşünerek ismimin çağrı olarak değiştirilmesini istiyorum.tabiki uygun görürseniz..

Son düzenleme:

SAFRAN

New member
Local time
arkadaşım ben diger forumlardada görevim var onlardan farkı bu forumda gelçekten dosluk var.görevlisinden tutun üyelere kadar insanlar cana yakın gerçekci ve dürüst bunların dışında olanlar ise bu forumda barınamaz...

caxwi1907
ismin cağrı olarak değişecektir...

F

fa77

Guest
safran' Alıntı:
arkadaşım ben diger forumlardada görevim var onlardan farkı bu forumda gelçekten dosluk var.görevlisinden tutun üyelere kadar insanlar cana yakın gerçekci ve dürüst bunların dışında olanlar ise bu forumda barınamaz...

caxwi1907
ismin cağrı olarak değişecektir...

dürüst canayakın gerçekçi olanlar tabiki barınamaz sevgili safran diğer forumlardan olan farkta burada zaten burasının benim için ayrı bir yeri var
sevgiler.....

F

fiesta73

Guest
Sevgili safran,çağrı ve fa77; sizlerden bu güzel sözleri duymak ne kadar güzel. Bu dedikleriniz gerçekten fazlasıyla bu forumda var varda bir şeyi unutuyorsunuz... Bu forumdaki dostluk, sevgi ve saygının oluşmasında sizlerin ve sizler gibi düşünen tüm satbilforum dostlarının sımsıcak duygu ve düşüncelerinin asıl unsur olduğunu.
Kaybetmek ve yitirmek çok kolaydır. Asıl olan kazanmayı bilmektir.
İşte biz diğer forumların aksine kazanmayı hedef edindik ve başarımızın altında bu yatıyor. Daha nice güzellkilerde buluşmak dileğiyle sağlıcakla ama satbilforumda kalın...
:lovely: :lovely:

Son düzenleme:

Yaban Ali

New member
Local time
fa77' Alıntı:
dürüst canayakın gerçekçi olanlar tabiki barınamaz ......

sevgiler.....
Burada klavye sürçmesi var sanırım..
dürüst canayakın gerçekçi olanların dışındakiler tabiki barınamaz demek istediğnizi düşünüyorum..

Kolay gelsin..

F

fiesta73

Guest
Yaban Ali' Alıntı:
Burada klavye sürçmesi var sanırım..
dürüst canayakın gerçekçi olanların dışındakiler tabiki barınamaz demek istediğnizi düşünüyorum..

Kolay gelsin..
Benim de dikkatimi çekti ama hemen bir röntgen çektim ve yazım hatası olduğunu görünce de pas geçtim. Senin ikazın iyi oldu. Kulağına küpe olsun keratanın ve yazdıklarını okuyup sonrasında düzeltmesini yapsın. Tabii anlam değiştiren hatalardan bahsediyorum ufak tefek harf hatalarından değil.:puah: :puah: Daha genç bizim gibi ihtiyarlayınca ne oalcak kimbilir

seyfi

Administrator
Local time
çağrı' Alıntı:
şöyle söyleyeyim ben aslında ilk zamanlar bu forumun ötekilerden farkı yok sandım. başka forumlardaki herşey var sitemizde.yok yok. ama başka forumlarda bir tek şey eksik.DOSTLUK arkadaşlık.Ben bu sitede bunu gördüm özellikle fiesta73 abim mehmet öztürk kardeşim,(safran abim daha yeni tanıştık ),seyfi abim,xmetrox bunlar ilk aklıma gelenler.bu yüzden herkesin samimi ve güvenilir kişiler olduğunu düşünerek ismimin çağrı olarak değiştirilmesini istiyorum.tabiki uygun görürseniz..
bunları duymak benim ve tüm yönetici dostlarımın,duymak istediği şeylerdi sanırım.Daha önceleride yine dile getirmiştim.Bu site sadece amatörce bir ruh ile kurulmuş bir forumdur.Bizim kesinlikle ticari bir kaygımız yoktur.bizlere çağrı'nında belirttiği gibi dost,arkadaş ve yarenlik yapacak arkadaşlar,gerekmektedir.:Thanx: :Thanx: :Thanx: :Thanx: :lovely: :lovely: :lovely:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8