Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Arçelik marka cihazımın şifresini nasıl kırarım?

Cihangir12

New member
Local time
22:13
Mrb arkadaşlar bugüne kadar bütün maçları işyerinde seyrettim ama bugün evden dışarıya çıkamıyorum kaza geçirdim bikaçgün evdeyiz mecburen yani kısacası evdeki televizyondan maçı seyretmek istiyorum cihazın markası arçelik cihazı n şifresini kırmam için pc ye bağlantı yapıp verision mu yüklemem gerekiyor lütfen yardım edin maçı kaçırmak istemiyorum :D

Şimdiden teşekkürler

DeNiZCiLeR

Co Admin
Local time
Mrb arkadaşlar bugüne kadar bütün maçları işyerinde seyrettim ama bugün evden dışarıya çıkamıyorum kaza geçirdim bikaçgün evdeyiz mecburen yani kısacası evdeki televizyondan maçı seyretmek istiyorum cihazın markası arçelik cihazı n şifresini kırmam için pc ye bağlantı yapıp verision mu yüklemem gerekiyor lütfen yardım edin maçı kaçırmak istemiyorum :D

Şimdiden teşekkürler

cihazının modeli hakkında tam bilgi verebilirmisin..

Cihangir12

New member
Local time
as-510d ci model bu cihazın üzerinde böyle yazıyo

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8