Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Zaman Almış Başını gitmiş

mehmet_ozturk

New member
Local time
04:37
Arkadaşlar sizlerle çok güzel vakitlerimiz oldu hepinizin kalbimde ki yeriniz ayrıdır... Ama ayrılık çanları geldi çattı; Bu hafta sonu interneti kesiyorum 21-11-2006 tarihinde askerlik şubesine teslim oluyorup 3-5 gün içerisinde de askerim sonrası allah kerim sizleri çok özleyecem kendinize iyi bakın...

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
kardeşim sana ne desem azdır bu forumdaki ilk arkadaşım sırdaşım ve dert ortağım seni gerçekten çok özlüyecem kendine iyi bak kazasız belasız yap gel askerliğini.:009:gel bi sarılalım gitmeden.

:smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28::smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28::smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28::smiles28: :smiles28: :smiles28: :smiles28:

:love:

seyfi

Administrator
Local time
hepimiz gibi sağlıkla git sağlıkla gel mehmet...
Evet seni özleyeceğiz.......

sinan

New member
Local time
kardeşim senin le tanışamadık ama yolun acık olsun allaha emanet ol

F

fa77

Guest
hayırlı teskereler kardeşim kendine iyi bak askerlik gelip geçicidir dostluklar kalıcıdır umarım askerdede iyi dostlar edinirsin
sevgiler.......

F

fiesta73

Guest
Sevgili mehmet; yaşının çok çok üzerinde bir olgunluğa sahip olduğun için askerlikte sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. Çevren ile olan uyumun, ilişkilerini çok iyi dengeleyişin senin emsallerin arasında hep bir adım önde olmanı sağlayacaktır. Daha burada sayamadığım bir çok pozitif özelliğin nedeniyle kolay bir askerlik dönemi geçirmenin yanı sıra çok güzel anı ve dostlar kazanarak vatan görevine nokta koyacağına olan inancım tamdır. Sağlıcakla git sağlıcakla dön kardeşim. Allah seni sevenlerine bağışlasın ve daima yanında olsun.:lovely: :lovely: :lovely:

mehmet_ozturk

New member
Local time
Hepinize çok çok teşekkür ederim bu yazıları okurken ne yalan söyleyeyim şimdiden duygulandım. Hepinizi seven bir sanal dostunuz var unutmayın beni olur mu ?...

mehmet_ozturk

New member
Local time
ben bunu bir birimize sarılmadığımız ve elini sıkmadığım için yazmıştım.

Yaban Ali

New member
Local time
Bu en kutsal görevde başarılar, hayırlı teskereler dilerim.

A

alpalaba

Guest
hayırlı teskereler dilerim zor ama bitiyor sayılı gün içindeyken zor dışından kolaydır

BaHaR

New member
Local time
Gerçekten yazılar benide çok duygulandırdı inanın ayrılmanıza çok üzüldüm ama bu kutsal görevi yapacağınız için sevinmelisiniz..Hayırlı tezkereler diliyorum Allah burnunuzu kanatmasın..

mehmet_ozturk

New member
Local time
ARKADAŞLAR NEREYE GİDECEĞİM BELLİ OLDU
JANDARMA ULAŞTIRMA ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI SÖĞÜT / BİLECİK
Sevgiler , Saygılar

seyfi

Administrator
Local time
ARKADAŞLAR NEREYE GİDECEĞİM BELLİ OLDU
JANDARMA ULAŞTIRMA ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI SÖĞÜT / BİLECİK
Sevgiler , Saygılar
Bir ay önce oradaydım Mehmet,alayın önünden geçerken askerliğim aklıma geldi.Erler eğitimdeydi,onlara bakarken bizde bir gün buralardaydık dedim içimden.Senin oraya gitmen kısmetmiş demek.:) :)

seyfi

Administrator
Local time
Şirin bir ilçe Alay ilçeye tam girişte,ayrıca Osmanlı imparatorluğunun temellerini atan Ertuğrul gazinin ilçe merkezinde türbesi var.Bence hayırlı bir kısmettir.Nede olsa vatan vazifesi...

mehmet_ozturk

New member
Local time
kesinlikle dediklerine katılıyorum olan biten herşeyde hayır var bence
ha unutmadan ben daha orayı göremedim google earth ile bulanık göründü bakamadım :d oraya gideyim size hep yazacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8