Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

YENI YUMATU IQ KANAL EDITORU

seyfi

Administrator
Local time
03:35
YENI YUMATU IQ KANAL EDITORU

mustafa357

New member
Local time
seyfi hocam kanal editör purogramını türkce haliyle siteye koysan ne güzel olacak. zaten kanal editör purogramı kardeş yazılımln birinde mükemmel calışıyor birinde karekterlerde bozulmalar oluyor diyerindede hik bi kanalı almadan yazılımı ikizliyor.bide bu kadar zorlua rahmen kanal editöründe yabancı dil olması işleri bi okadar daha zorluyor. ben kanal editör purogramını örendim gibi gibiyimde.yeni başlıyanlar icin bi o kadar zorluk.
bi güzellik yapsanda kanal editör purogramını şöyle resimli tane tane acıklayıcı bi hale getirip sitede yayınlasan yeni başlayan arkadaşlara okadar güzel gelecek bi bilsen.
ben sitelerde gezerken türkce olanını buldum ama .paylaşım sitesi kapandıgı icin alamadım.belki arkadaşların elinde site kapanmadan yetişip aln arkadaşlarında belki vardır.bi araştırsan.
neyse .sana siteye vermiş olduunyardımlardan.paylaşıma acık olduun icin tüm arkadaşlar adına teşekkür ederim.saol varol.

sinan

New member
Local time
onuda hallderiz be kardeşim sen üzülme ben yarın bir bakayım da olmaz sa ben hallederim tamam ayrıca teşekkürler bu güzel düşüncelerin için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8