Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Windows XP VISTA ULTIMATE (TURKCE) [FİNAL]

MeKa

Banned
Local time
02:21
Windows XP VISTA ULTIMATE (TURKCE) [FİNAL]

Program Adi : XP Vista ULTIMATE (TURKCE) [FİNAL]
Hazirlayan : secret ++
Boyut: 697 MB (tek CD)

desktopdn8.jpg

3bdn8.jpg

Windows XP Vista ULTIMATE (TÜRKÇE) [FİNAL]

Hazirlanan Windows XP Vista ULTIMATE işletim sisteminin içerisinde Service Pack 2 ve microsoft tarafından çıkarılmış en son güncelleştirme paketleri (ağustos a kadar) mevcuttur.

Ayrıca bundan sonra çıkacak güncelleştirmeleri sorunsuz şekilde yükleyebilmeniz için gerekli ayarlar yapılmıstır.

Windows Vista nın görünüm açısından tüm özelliklerini içeren Windows XP Vista ULTIMATE işletim sistemi essiz vista özellikleri ve eklentileri ile donatılmıs bir sistemdir.

Içerisinde Yer Alan Programlar

Internet Explorer 7 TR
Windows Media Player 11 TR
Winrar 3.70 Final TR
Microsoft .Net Framework AIO 1.1 + 2.0 + 3.0 + Visual J# + TR Dil

Sistem Gereksinimleri

Sisteminize fazla ek bir yük getirmemektedir.
256 MB üstü Bellek (RAM) tavsiye edilir.
0 islemci kullanmaktadir

Ayrica Windows XP Vista ULTIMATE isletim sisteminin kurulumu tam otomatiktir. Yani kurulum sırasında ve sonrasında
Ürün Anahtarı, Kullanıcı Adı, Bölge ve Dil Ayarları, Ağ Yapılandırma Ayarları vs yapmaniza gerek yoktur.

Windows XP Vista ULTIMATE işletim sistemini kurdugunuzda mevcut tüm programlar kurulu ve ayarlanmış şekilde gelmektedir.
Ve ayrıca aşagıdaki özellikler dışında vista sesleri, vista wallpaper, vista cursor, vista ekran koruyuculari ve vista kullanici resimleri de içermekte ve tabiki bunlarda ayarli olarak gelmektedir.

desktopdn8.jpg

3bdn8.jpg

windowur2.jpg

startandsidebarhy7.jpg

Linkler:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8