Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Volkan, '7 maç, 7 galibiyet!'

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
21:00
Volkan, '7 maç, 7 galibiyet!'

Volkan Demirel, takımın kalan 7 maçı öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu.

200420121628118364783_2.jpg

20.04.2012 Cuma - 16:28

Fenerbahçe'nin file bekçisi Volkan Demirel, Galatasaray derbisi ve Süper Final maçları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Final 2. haftasında Galatasaray'a karşı kazandıkları takdirde avantaj sahibi olacaklarını ifade eden Volkan, şunları söyledi:

"Kazanırsak avantajlı olanın biz, karşı taraf kazanırsa da avantajlı olanın onlar olacağı bir maç diyelim. Biz kimin ne yaptığından çok, bizim ne yaptığımızla ilgileniyoruz. Süper Finale çok güzel bir oyunla güzel bir başlangıç yaptık."

Volkan Demirel, FBTV'ye yaptığı açıklamada, Süper Final'in ilk maçında Trabzonspor'a karşı gösterdikleri performansı lig içinde sergileyemediklerini belirterek, "Sezona baktığımızda, doğru söylemek gerekirse Trabzonspor maçındaki gibi bir oyun hiçbir zaman oynamadık diyebiliriz. Bunu kabul etmemiz gerek." diye konuştu.

"TRABZONSPOR MAÇINDAKİ PERFORMANSIMIZ..."

Volkan Demirel, takım planının sezon başından bu yana play-off sistemine görea hazırlandığını söyledi ve "Biz sezon başından beri kendimizi bu Play Off'a göre hazırladık, planlarımızı ona göre yaptık. Trabzonspor maçındaki performansımız, attığımız adımlarla da ne kadar doğru yolda olduğumuzu gördük. Bu maçta güzel futbol, güzel bir galibiyet ki; skordan çok daha önemlisi de bence verilen mücadeleydi" diye ekledi.

7 MAÇ VE 7 GALİBİYET! "ÇOK BÜYÜK BİR CEVAP OLACAK"

Vokan, hedefi ise şöyle anlattı:

"Önümüzde 5 maç kaldı. Ben 2 kupa olarak bakıyorum hedefimize. Bu sezon 2 kupayı birden alırsak bunun çok büyük anlamı olacaktır. Çok büyük bir cevap da olacaktır aynı zamanda. Türkiye Kupası ve Şampiyonluğu bir görüyorum. Yani aslında hedefimizde 7 maç var. 7 maç ve 7 galibiyetle iki kupayı birden almak istiyoruz. Maç maç ilerleyeceğiz. Felsefemiz hiç değişmeyecek. Rakibimiz avantajlı, bunu biliyoruz. Ancak önemli olan bizim ne yaptığımız nasıl çalıştığımızdır. Biz mücadelemizden ve inanmışlığımızdan vazgeçmezsek hedeflerimize ulaşırız. Sezonu inşallah 2 kupa ile bitireceğiz, her şeyin elimizde olduğunu da biliyoruz..."

"DAHA DA KENETLENDİK"

Türkiye Kupası maçında Kayserispor ile oynanan karşılaşmanın da Trabzonspor maçına etki ettiğini dile getiren Volkan Demirel, "Kayserispor maçında, maçı baştan koparmış olsaydık ve öyle kazansaydık belki Trabzonspor maçında bu kadar hırslı olmayabilirdik. Geriden geldiğimiz bir maç, son saniyede gelen bir gol ve turu geçmemiz... O maç bizim dönüm maçımızdı. Belki Ankara'dan bir elenmişlikle gelseydik şuan bu noktada olmayabilirdik ya da o maçı normal şartlarda alsaydık bu kadar ateşli bir Trabzon maçı oynamayabilirdik. O maç bizi ateşledi, hareketlendirdi, ümitlendirdi diye düşünüyorum ki; arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Biz zaten sezon başından itibaren çok büyük bir birliktelik içindeyiz. Futbolcu, yönetici, taraftar olarak asla birbirimizden kopmadık. Ancak bu maçla daha da kenetlendik. Sonrasında zaten o maçın verdiği güvenle Trabzonspor karşısındaki oyunumuz birleşti. Ben ümit ediyorum ki kalan tüm maçlarda da aynı performansı sergileyelim, sahaya bunun için çıkacağız." diye konuştu.

"ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUZ"

Volkan, şampiyon olacaklarına inandıklarını ifade ederek sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Kaldı ki biz zaten sezon başından itibaren verdiğimiz mücadeleye bakıldığında gönüllerin şampiyonuyuz. Bizim için kupalar önemli değil; Fenerbahçe forması ile sevinmek, üzülmek önemli... Kupalar semboliktir, önemli olan Fenerbahçelilik, o duygu ve hissiyat ve onun verdiği gururdur... Kupa her zaman kazanılır biz bunun bilincindeyiz. Şampiyon olmak tabii ki en büyük arzumuz, bunun farkındayız. Ancak söylediğim gibi asıl önemli olan Fenerbahçe ve Fenerbahçelilik duruşudur..."

[FONT=Helvetica,Verdana,Arial]DHA[/FONT]

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8