Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

üyeligimin iptal edilmesini istiyorum... kim yaparsa yapsın..

MÜDÜR Yardımcısı

Forum Elektronikçisi HATAY
Local time
20:20
Web sitesi
www.türkiyeelektronikçileri.org
ben forumda bi canlılık getirdigime inanıyorum...

yanlış bişey yapmadım vede yapmam ...

genco - hanıball - kaptan-8 - warworce - harputuydu- Bozan80 gibi ismini yazamadıgım arkadaşlarımızı forumumuza ben davet ettim ve gayette çok güzel ve paylaşım ve katkıları var ve paylaşımlara devam ediyorlar ..

ahmet bey demişki forumda başı boşluk almış başını gitmiş Bülent her istedigi ni yapıyor forumu sahiplenmiş falan filan diye yazmış .

ahmet bey forum artık senin olabilir ..

kimseyi kırmak istemiyorum..

forumdan ayrılma kararı aldım beni istemeyenler artık forumda oynaya bilirler ..

hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım ..

Hoşçakalın... dostlarım ...

kendimi imha ediyorum...

:unsure: :dedikodu:

artık Bülent diye biri bu forumda olamayacak olmazda ..

avatarım herşeyimi anlatıyor galiba iyi bakın aşagıda ..

Son düzenleme:

MüDüR

Administrator
Local time
19:20
yola devam:dede:

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
19:20
Maalesef bazen böyle bazı yazılar yada yorumlar can sıkıcı olarak algılanabiliyor,muhakkak Ahmet abide sevgili dostumu rencide etmek istememiştir sanıyorum..Bence foruma emek veren normal üyede olsa kıymetlidir,ama bu kişi forumda yönetici konumdaysa konuşup işi tatlıya bağlanmalıdır...Ben Bülent dostumu burda görmek istiyorum şayet gitme kararı kesinse kırılır ve üzülürüm.saygılar sunuyorum herşey gönlümüzce olsun inşallah;)

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
18:20
Maalesef bazen böyle bazı yazılar yada yorumlar can sıkıcı olarak algılanabiliyor,muhakkak Ahmet abide sevgili dostumu rencide etmek istememiştir sanıyorum..Bence foruma emek veren normal üyede olsa kıymetlidir,ama bu kişi forumda yönetici konumdaysa konuşup işi tatlıya bağlanmalıdır...Ben Bülent dostumu burda görmek istiyorum şayet gitme kararı kesinse kırılır ve üzülürüm.saygılar sunuyorum herşey gönlümüzce olsun inşallah;)

Biz burada bir aileyiz zaten bu konuyuda kendi aramizda tartisiyoruz, Ben kimseyi rencide etmek istemedim dedigin gibi Bülent arkadasimizin foruma katkilari büyüktür zaten yetkiside geri verilmistir, Bir seyler varsa medeni bir sekilde konusarak hersey halledilir sag duyulu yaklasimin icin tesekkür ederim Genco kardesim.:surpriz:

SaTBiL™

Administrator
Local time
20:20
Web sitesi
www.cekingen.net
Bülent abi,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki ;
Biz kimsenin isteğine bağlı olarak co admin yada moderator yapmıyoruz.Bu tip şeyler ihtiyaç duyulduğunda eğer yeterli sayıda co admin arkadaş yoksa aramızda bulunan en eski ve görüp tanıştığımız güvenebilceğimiz kişilere veriyoruz yada veriyorduk.ve bunu bir kişi değil oturup tüm admin arkadaşlarla konuşup ortak bir karar sonucu alıyoruz..
Yani Admin olmak öyle göründüğü gibi kolay iş değil.Zevkli olduğu kadar ,belli bir sorumluluğu da üstlendiğiniz için ayrıca usandırıcıdır...Her gün düzenli takip etmeniz gerekir,ve daha bir çok şey.....

Sevgiler.
Çağrı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8