Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ünlü müzisyen yoğun bakımda

lececafe

Co Admin
Local time
09:31
Ünlü müzisyen yoğun bakımda
ayna-cemil_343.jpg

Bir döneme damga vuran Ayna grubunun solisti Cemil Özeren yoğun bakımda.

Erhan Güleryüz ile 1996 yılında kurduğu Ayna isimli rock grubuyla tanınan Cemil Özeren'in karaciğer sirozu nedeniyle yoğun bakımda tedavi gördüğü ortaya çıktı.
Grubun dağılmasından sonra pek ortalarda görünmeyen Özeren'in uzun süredir maddi sıkıntı içinde olduğu belirtildi. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilen Özeren'i hastanede kimsenin ziyaret etmediği de ifade edildi. Ünlü besteci Şehrazat, twitter'dan, "Ayna grubunun solisti Cemil Özeren Esenler Hayat Hastanesi'nde ölümle savaşıyor! Kimsesiz ve parasız... Yardım eden arkadaşı yok mu?" diyerek çağrıda bulundu. Kısa sürede Özeren için yapılan yardım çağrısı kampanyaya dönüştü. Özeren'e Erol Köse'nin yardım eli uzattığı açıklandı.

lececafe

Co Admin
Local time
Ünlü şarkıcı hayatını kaybetti!
Yaklaşık bir yıldır karaciğer tedavisi gören Ayna grubu üyelerinden müzisyen Cemil Özeren hayatını kaybetti.

Müzik grubu Ayna'nın üyelerinden Cemil Özeren, karaciğer tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ayna Grubu solisti ve Özeren'in arkadaşı Erhan Güleryüz, Özeren'in yarın Fatih Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceğini söyledi.

2012 yılında aramızdan ayrılan ustalar

Bir yıldır karaciğer yetmezliği tedavisi gören ve 20 gündür tedavi gören sanatçı Cemil Özeren, dün gece başka bir hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Özeren, bugün saat 11.45’te hayatını kaybetti.

Hastaneye gelen Ayna Grubu solisti Erhan Güleryüz, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Güleryüz, Özeren ile son olarak 5 gün önce çalışmalarına başladıkları solo albümüyle ilgili hayallerini konuştuklarını söyledi. Güleryüz, “Günlerdir hastanede Cemil’i yalnız bırakmayan bütün sevenleri ve arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Bu sabah yanına girdim. Elini tuttum anlattım. Tabi 6 gündür zihni kapalı. Bu sabah arkadaşımı kaybettim. Melek gibi bir insandı. Çok seveni vardı. Onu çok özleyeceğimizi söyleyebilirim. En son 5 gün önce yanındaydık. Yeni albüm çalışmasıyla alakalı bir süre önce bizim stüdyoda başlamıştık. Solo albüm çalışmasıyla alakalı hayallerini anlattı. Ondan sonraki gün zihni kapandı. Bütün üniversite arkadaşları ailesi arkadaşımızın yanındaydık. Babası rahatsızlandı şu anda hastanede. Yarın Fatih Camii'nden kaldıracağız. Cemil benim 30 yıllık arkadaşım, dışlanma falan söz konusu olamaz.” ifadelerini kullandı.

Sanatçı Özeren’in tedavisinde bulunan Uzman Dr. Kadir Doğruer ise, sanatçının tüm uğraşlarına rağmen hayatını kaybettiğini belirtti. Doğruer, “Tüm yakınlarına ve sanat camiasına baş sağlığı diliyorum. Uzun zamandır karaciğer yetmezliği nedeniyle takip edildiğini biliyoruz. Bize dün sevk edilmişti. Geldiğinde çoklu organ yetmezliği nedeniyle kritik bir durumdaydı. İleri yaşam destek müdahaleleri yapıldı ancak bunlara yanıt alınamadı. Sabaha doğru durumu çok ağırlaştı ve öğlen saatlerinde vefat etti. Bize daha ileri müdahaleler yapılabilmesi ümidiyle getirildi. Karaciğer yetmezliği çok ileri düzeydeydi. Bu düzeydeki bir durumdan kurtulmak mümkün değil.” ifadelerinin kullandı.

Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile birlikte Ayna'yı kurdu. Üniversite eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra İstanbul'a albüm yapmaya gelen ikili, 'Gittiğin Yağmurla Gel' ile büyük bir çıkış yaptı.

'Ceylan', 'Ölünce Sevemezsem Seni' gibi şarkılarla başarı yakalayan ikilinin yolculuğu 2002 senesinde Bostancı Durağı albümüyle sona erdi.

İkilinin yollarını ayırmasının ardından Destan grubuna katılan Cemil Özeren, yeni grubuyla fazla ses getiremedi.

Özener, uzun bir süredir karaciğer sirozu nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyordu.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Allah rahmet eylesin.Kimilerine göre grubun dağılmasıda en büyük etken oldu diyorlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8