Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

TV REZİLİKLERİ....

elmas

New member
Local time
08:23
SHOW TV 'de yayınlanmaya başlayan c.tesi geceleri GÜZEL&DAHİ adlı yarışmayı izledim, ben izlerken yüzüm kızararak izledim oradki kızların güzelliklerine güvenip daha başbakanın adını bilmemelerimi yoksa cumhurbaşkanının geçmişte yaptığı mesleği bilmemeleri gerçekten beni utandırdı. Hani oraya katılan dahi denilen erkeklere ne denmeli aklı başında zeki olduğuna inanan bir erkeğin orada ne işi var asıl komik olan okadar kolay sorular içerisinde soruları bilemeyip masanın üzerine kısacık eteklerle seçtiği erkeğin tam yanı başında dans etmesi. Adı kadar güzel olabilseydi yarışmanın içeriğiyde beklerdim yarışma uslubu daha düzgün olsaydı ama sadece şalklabanlık, vucut gösterimi ve acaba hangi ünlü beni beğenirde ünlü olmamada yardımcı olabililirim diye düşünen kızlar. Bu ülke ciddi anlamda nereye gidiyordu , hiçbir genel kültüre sahip olmayıp sadece 90-60-90 vucuduyla tv lerin önüne çıkan ya da dahiliyle bilinip orada kaslarını gösteren erkkekler gelecek nesil için ne kadar doğru örnektir. Ya da tv izliceleri olup bunları açıp gülelerek izlemek bizi nekdara vijdanen rahata kavuşturacaktır. Şahsi adıma bu tarz yarışmalrı şiddetle kınadığımı söylüyorum buraya yazmamdaki amaçta insanların biraz hakettikleri yerlerde olmalı nice tiyatro mezunları genel kültürleri yüksek insanlar var bunlara dönük birre kültürel yarışma yapılmıyorda nerede açık secik yarışmalar var bunlara yön veriliyor aslında beni en çok üzende en çok beğendiğim iki tiyatrocunun bu yarışmayı sunması oldu beyzat ve melike ikiside çok iyi başarılı ve kültürel değerleri bilen insanlar gerçketen hiç yakışmadı....

Son düzenleme:

yalavuz61

New member
Local time
artık bu tür programlar moda oldu alışmak lazım.Kimsenin sesi çıkmıyor.Rezillik almış başını gidiyor.rtük nerede?

murat1316

New member
Local time
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
genelde tv izlemeyen biriyim..oaksamı tv de hababam sınıfını izliyordum reklam arasında kanal degistirirken sanırım senin bahsettiğin bu kızların oldugu kanalı actım:):):) usagın birii oturmus,kızda masanın üstünde dans ediyordu...laa seytan git basımdan dedim ugrasma benle:):):)

elmas kardesime sonuna kadar katılıyorum...Ahlaki degerlerimizii yok sayan bu tür programlara artık son verilmeli...

elmas

New member
Local time
genelde tv izlemeyen biriyim..oaksamı tv de hababam sınıfını izliyordum reklam arasında kanal degistirirken sanırım senin bahsettiğin bu kızların oldugu kanalı actım:):):) usagın birii oturmus,kızda masanın üstünde dans ediyordu...laa seytan git basımdan dedim ugrasma benle:):):)

elmas kardesime sonuna kadar katılıyorum...Ahlaki degerlerimizii yok sayan bu tür programlara artık son verilmeli...

Muratım iyiki şeytana uymamışsın :D:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8