Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Tuttuğunuz takım dışında hangi takımın şampiyon olmasını isterdiniz

Tuttuğunuz takım dışında hangi takımın şampiyon olmasını isterdiniz

• Trabzonspor

Kullanılan: 1 20.0%
  • Galatasaray

Kullanılan: 2 40.0%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Beşiktaş

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

seyfi

Administrator
Local time
14:47
Tuttuğunuz takım dışında hangi takımın şampiyon olmasını isterdiniz?

R

ra82

Guest
fener olmasında kim olursa olsun:) e tabi galatasaray olursa daha iyi olur ozaman fa77 daha bi mutlu oluyorda :D

F

fa77

Guest
niye gizliyorsun canım allah allah açık açık sölyle işte beşiktaş de (aksini hele bir düşün):sword::)

bak bakayım beşiktaşa oy varmı :puah: tabiki trabzonu isterim (seyfi abi hiç tehdit etmedi kendi irademle karar verdim :015: )

seyfi

Administrator
Local time
bak bakayım beşiktaşa oy varmı :puah: tabiki trabzonu isterim (seyfi abi hiç tehdit etmedi kendi irademle karar verdim :015: )
Ben cevap yazarken sen yazmıssın buda benin düşündüğümün doğruluğunu kanıtladı böylece.Ra82 bu konularda Ferhat'ı ben senden daha iyi tanırım maalasef:) :)

R

ra82

Guest
Ben cevap yazarken sen yazmıssın buda benin düşündüğümün doğruluğunu kanıtladı böylece.Ra82 bu konularda Ferhat'ı ben senden daha iyi tanırım maalasef:) :)

beni yanılttı hakikaten böle bir cvp beklemiyordum futbol sizin işiniz. ben anlamam zaten ama farklı bir konuda ben fahri beşiktaşlıyım yazıpta trabzon spor şampiyon olsun diyecegini hiç düşünmemiştim. daha öncede söyledigim gibi fener olmasında kim olursa olsun hatta inşaallah trabzon olsun :D

F

fa77

Guest
ok ozaman benim dualrım kabul olur biliyorsun siz bi küme düşünde göreyim :(

küme düşsün söz beşiktaşı tutacam yok yok 10. olsun gene beşiktaşı tutacam yok yok 7. ciden aşağı olsun feneri tutacam :puah: :puah: :puah:

yok be abi takılıyordum ra ya :puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
Ben zaten aleni karadeniz insanı ve trabzon spor sempatizanı olduğumu hep söylemişimdir. Bunda da 1977 yılında adını ve soyadını hiç unutmadığım tek asker olan has trabzonlu yusuf şişik isminde bir delikanlıdır.

F

fiesta73

Guest
yusuf şişik trabzon emret komtanım :puah:
Ferhat şaka bir tarafa tam kemal sunal'ın film lerinde sergilediği saflıkta bir çocuktu. Ben ondan az fırça yemedim. 1977 yılında sarıkamışta arazideyiz görevli olarak dışarı çıktık o zamanlar sana yağ paketlerinin konduğu ambalaj kutular var. Bizim yusuf ben soba tutuştururken kullanayım diye çıra yapmış ormandan ve sanayağ kutusuna doldurmuş. lojmanlara geldik o zamanlar amerikan tipi barakaları ortadan ikiye bölmüşler olmuş sana iki ailelik bir lojman konut. bir çok aile dışarıda kapının önündeler. Ben hanıma kutuyu verdim tam yusuf hazırlamış diyordum ki. Yusuf bir bağırdı bana "kendin götürsene görmüyormusun yengem gebe" diye aniden öyle bir korktum ki boş bulunup kutuyu filan fırlattım elimden. önce bir sezsizlik oldu arkasından herkes khakahalarla gülerek yerlere yattılar. İşte bçyle duygusal ve saf bir delikanlıydı yusuf. Anlatmakla bitmez. Hanımda tabii o sıralar eylem'e hamile senin anlayacağın. :puah: :puah:

BaHaR

New member
Local time
Ben bir Trabzonlu olarak Trabzonspor'un şampiyon olmasını isterdim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8